Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért jön haza a lányom buli...

Miért jön haza a lányom buli után enyhén köhécselve másnap?

Figyelt kérdés
okt. 5. 12:59
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, a fiatalok a bulikba ki-be járkálnak felső nélkül, mivel már azért este elég hideg van így enyhèn megfázhat emellé jön az, hogy a buli miatt aznap nem sokat alszik és kicsit megsínyli a szervezete ezt is.Emellett valóban a cigifüst is közre játszhat, de ha a lányod cigiznie valószínűleg nem köhögne, mert már hozzá lenne szokva a tüdeje , a cigizőknek meg ugyebár a köhögés az már jó pár rutinos év után kezd kialakulni pl.mikor már BPOC-vel küzdenek…Esetleg még az is lehetséges ,hogy egy kevés alkoholt iszik és deszhidratált lesz ,kiszàradnak a nyàlkahártyák máris köhögés vált ki. Kedves aggódó anyuka, én 23 éves vagyok ,orvosi egyetemen hallgató, 17 évesen buliztunk, ittunk ,cigiztünk , a szüleink voltak a leghülyébbek(bocsánat a kifejezésért). Nem akarok tanácsokat osztogatni, mert lehet másképp fogom látni ha gyermekem lesz de…néha nem kell mindent észre venni,most ha megszidja vagy eltiltja valószínű következőbe annyi fog változni ,hogy megpróbál nem köhögni ön előtt. Próbálja meg egyelőre figyelmen kívül hagyni.Kitartást,mert mindjárt vége a pubertás kornak és akinek ilyen aggódó ,szerető anyukája van, mint ön egy pár év múlva már igazi barátságba lesznek a lányával és akkor majd megkérdezheti,hogy miért köhögött minden buli után.
okt. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt Írod félsz tőle. Ez nem egészséges. Ő tartozik a te gyámságod, felügyeleted alá, és nem fordítva. Neked erős és hiteles vezetőnek kellene lenned, akire felnézhet, s akitől segítséget kaphat, ha szüksége van rá. Nem arról van szó, hogy tedd helyre egy sallerral, de a ti kapcsolatotokban nagyon hiányzik az őszinte kommunikáció, ami nagyon veszélyes tud lenni. Le kellene ülnöd vele Őszintén beszélgetni, és elkezdeni az elromlott barátságot helyrehozni. Tudom egy év múlva nagykorú, de akkor is, kitől tudna bármit is megkérdezni a nagybetűséletben, ha nem az szüleitől?
okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm 21 es, megkönnyeztem ❤️‍🩹
okt. 6. 10:13
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Ő a főnök? Hát gratulálok a nevelésedhez, edd meg amit főztél.
okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
16%
Nem akarok veszmadar lenni,de a barátnőm lánya csak elkezdett kohogni,aztán nyáron is 👀és kiderült ,hogy fuvezett.
okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
70%
Félrenyelt valamit.
okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
70%
Nem mindegy, ha úgyis ő a főnök otthon?
okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Ja, 25 ös, tehát a fűtől köhécselnek esetleg? Mert en anno sima cigit szívtam és nem köhécseltem!
okt. 7. 16:08
 29/31 anonim ***** válasza:
31%
Igen,a szomszéd 16 éves gyerek is fuvezik.Sajna jön át a szag...A szülei dolgoznak ,ő meg a haverokkal suli után az udvaron fű..És nagyon sokat hallom kohecselni ..Simán vond kérdőre,és mond ,hogy hallottad valakitől ,hogy fűvezett.Sőt van erre gyorsteszt is.Ha vállalja nyílvan nem csinálta.Nem tudom hány éves a lányod,de a mai 14 évesek már fuveznek.
okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Nem baj veszek hasis tesztet a netről ki fog derülni
okt. 7. 18:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!