Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért jön haza a lányom buli...

Miért jön haza a lányom buli után enyhén köhécselve másnap?

Figyelt kérdés
okt. 5. 12:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a tömény cigifüsttől szoktam köhögni pár napig, még a tokorkom is megfájdul tőle.
okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Értem, kösz
okt. 5. 13:05
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Én énekalni szoktam attól vagyok másnap rekedt és köhögök. De miért nem kérdezed meg a lányod?
okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Mert kár őszinte valaszt várni. Logikus. Biztos nem vallaná be hogy cigizett! Szerinted? Meggyónná?
okt. 5. 13:08
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. Én nem cigiztem soha, csak a barataim. Én ki sem próbáltam, mert abból indultam ki, hohy ha acsak a füsttől ilyen carul leszek napokig, mi lenne, ha még szívnám is.
okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy cigizik, a többiek ha cigiznek zárt térben, attól is lehet köhögni másnap.
okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Vaagy... megfázott esetleg? Ez is kézenfekvő.

Köhögni nem csak a cigitől lehet. Énekléstől, hideg levegőtől, fertőzéstől.

okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ő cigizett.
okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
4! Nem tudom, a te lányod, te ismered. Az enyém bevallaná. Ha elég nagy a bulizáshoz, akkor a cigizéshez is. Más kérdés, hogy nem örülnék neki, otthon nem szívhatná és pénzt sem adnék rá neki.
okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nálatok mindenki mindent bevall!
okt. 5. 15:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!