Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért jön haza a lányom buli...

Miért jön haza a lányom buli után enyhén köhécselve másnap?

Figyelt kérdés
okt. 5. 12:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
75%

En cigiztem es hazudtam is a szuleimnek rola, nyilvan. Nem minden tini annyira szent :D

Vegul ennek vege is lett olyan 20 eves koromra, azota se gyujtottam ra hala a jo egnek 🙈

Az volt nalunk a szabaly, hogy penzt nem adnak ra, otthon nem gyujthatok ra. Szoval a szuleim nem tamogattak, de tudtak, hogy hiaba tiltjak, ertelme nincs.


Ez bevalt, mert valoszinuleg pont azert nem szoktam ra, mert nem volt penzem ra ugy amugy. Bulikban ha adtak, ragyujtottam, meg ha volt valahonnan penzem, akkor vettem neha. P

okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Több opció van.

-Énekelgetett, visított. Buliban ez gyakori.

-Megfázott. Ősz van, hideg van, simán összehozható.

-Sokan dohányoztak körülötte és a füst miatt. Simán lehet, hogy ennyire irritálja a torkát akkor is, ha nem ő szívja.

-Ő dohányzott.


Javaslom, ne próbáld mindenáron azt gondolni, hogy ő dohányzik. Anyám is ezt csinálta, de mindig pont akkor, amikor épp nem dohányoztam. Konkrétan hamarabb kezdett gyanusítgatni, minthogy először rágyújtottam volna.

okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Többször észleltem, hogy mindig buli után köhög
okt. 5. 20:42
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
És? Hány éves?
okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
17 elmúlt
okt. 5. 20:52
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

#13

Ez semmit nem jelent. Max a megfázás az, ami nem történik meg nyáron, de ettől még ugyanúgy énekelgethet a bulin, visíthat, ugyanúgy cigizhetnek körülötte, ugyanúgy cigizhet.

Mondjuk megjegyzem, ha mindig köhög, akkor nem dohányzik. Tapasztalatból mondom megszokja a szervezet. Én akkor köhögtem cigitől, amikor először csináltam, vagy amikor hónapok után újra szívtam. Volt egy év, még a legelején, amikor csak bulikban cigiztem, és akkor nem köhögtem másnap.

A rendszeres cigitől köhögés nem ebben a korban jön ki, hanem évtizedek után, és nem a dohányzás másnapján, hanem mindig

okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%
De most így mi lesz? Lebaszod, mert valaki itt azt írja, cigizéstől köhögött ő anno bulik után? A másik válaszoló meg azt írja nem cigizett, csak mások, vagy énekléstől is lehet.
okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, hogy 17 éves ráadásul. Hagyd békén.
okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
78%
Cigi, pia, sok kiabálás/éneklés, sperma, hideg levegőn lihegés, kismillió dolog irritálhatja a torkát
okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem baszom le nyugi! Itt ha valaki valakitől fél, az én vagyok aki fél tőle! Ki meri lebaszni, ő a főnök itthon alá kell írassam vele a bevásárlólistát, hogy mit vehetek meg mit nem, mert ő is itt lakik, nehogymár elhigyjem magam!
okt. 5. 23:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!