Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, szerintetek normális,...

Anyukák, szerintetek normális, ha egy 14 éves lány összejön egy 19 éves fiúval?

Figyelt kérdés
A lány és a fiú kicsi korukban sülve főve együtt voltak, mivel szomszédok voltak, és mindkét szülőpár nagyon sokat dolgozott, és gyakran együtt vigyázott rájuk csak egy szülő. A fiú tanítgatta olvasni a lányt, sokat futkorásztak a kertbe, stb. Aztán amikor a fiú 11 éves volt, elköltöztek családostul egy városba. Viszont nemrég felvették a lányt is a városi gimnáziumba, és összejött a végzős, menő sráccal. Szerintetek nem beteges a korkülönbség?
tegnap 01:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%
#9 nek igaza van.Mindenki kis ku...vát nevel.Agyam eldobom,hogy egy kis taknyosnak engedik hogy kefèljen.
tegnap 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
#1 milyen ostoba vagy😡Nem ,nem sok az 5 èv,ha a làny legalàbb 17 ,a fiu 22.De így igenis sokm
tegnap 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Misery ***** válasza:
27%
Nem beteges, csak mondjuk nem értem, egy 19 éves mit akarhat egy 14 évestől. A 19 éves már felnőtt, a 14 éves meg éppen kamaszodik.
tegnap 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Misery ***** válasza:
100%
#11 Hol volt szó itt kefélésről? XD Én az első barátommal le sem feküdtem, aztán voltam vagy 15 éves. De ő velem egykorú volt.
tegnap 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
42%

Nem sok valóban az 5 év, de ebben a korban nem egészséges, mert ebben a fejezetben érik a legtöbbet a lány is meg a fiú is. Egy 19 éves nem ugyanarra vágyik mint egy 14 éves.


Véleményem szerint nagyon fontos lenne az, hogy hasonló korú barátja lenne ebben a korban, ahol még mindketten érési folyamatban van és egymással összhangban tudnak előrelépni. Itt még ennyi idős korban én érintésekre vágytam, hogy felfedezzük egymás testét. Szerencsémre nekem velem egyidős barátom volt és nekünk ennyi idősen eszünkbe sem jutott a szex. Nyilván a hormonok azok dúltak bennünk és vágytunk egymásra, de eleinte csak érintések voltak (pl. kéz a combra) és ez is elég volt ahhoz, hogy kielégítsük egymást. Aztán később amikor már puszta érintés kevés volt akkor már csináltunk bizonyos dolgokat az ágyban is, de még ott sem szexről volt szó.

Szexelni először 16 évesen szexeltem, de azt már nem az akkori barátommal, hanem egy 18 évessel, de akkor jött el az a szakasz az életemben, amikor úgy éreztem készen állok erre.


Ebbe nagyon sokan nem gondolnak bele, hogy ebben a korban hatalmas érési folyamat zajlik és megvan annak a biológiai magyarázata is, hogy ebben a korban miért elég a kielégítéshez sokkal kevesebb inger mint idősebb korban. Ezekbe a folyamatokba nagyon nem szerencsés közbeavatkozni azonnal egy szexxel, mert az később kihathat az életére.


Szóval nem sok 5 év, ha már abba a korba került, hogy megérett mindkét nem megfelelően. Ez 16-17 éves korban általában bekövetkezik (de akinek nem volt meg 13-14 korában ilyen kapcsolati élménye annak lehet, hogy még kell idő).

tegnap 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Két tini párkapcsolata miért lenne beteges?
tegnap 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

“ ahol még mindketten érési folyamatban van és egymással összhangban tudnak előrelépni.”


Mintha minden 19 éves épp ugyanott tartana az érési folymatban. Az én 19 éves barátom (amikor én 15 voltam) nem volt sokkal érettebb nálam. Én voltam az első barátnője.

tegnap 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!