Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, szerintetek normális,...

Anyukák, szerintetek normális, ha egy 14 éves lány összejön egy 19 éves fiúval?

Figyelt kérdés
A lány és a fiú kicsi korukban sülve főve együtt voltak, mivel szomszédok voltak, és mindkét szülőpár nagyon sokat dolgozott, és gyakran együtt vigyázott rájuk csak egy szülő. A fiú tanítgatta olvasni a lányt, sokat futkorásztak a kertbe, stb. Aztán amikor a fiú 11 éves volt, elköltöztek családostul egy városba. Viszont nemrég felvették a lányt is a városi gimnáziumba, és összejött a végzős, menő sráccal. Szerintetek nem beteges a korkülönbség?
tegnap 01:22
A kérdező szavazást indított:
Beteges
Nem beteges
31 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem beteges. 5 év az semmi.
tegnap 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 subrette ***** válasza:
89%
Nem egy jöttmenttel jött össze, hanem azzal, akit gyerekkora óta jól ismer.
tegnap 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%
Én nem engedném
tegnap 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha ilyen régóta ismerik egymást, az más, mint egy idegen fiú. A nővéremnek 15 éves korában lett egy 19 éves barátja, és 5 évig együtt voltak.
tegnap 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Elsős gimis voltam (igaz 15), mikor év végén összejöttem az egyik végzős sráccal. 2 évig voltunk együtt. Igazi diákszerelem volt.

Mi beteges lenne ebben?

tegnap 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Én 15 éves voltam, mikor összejöttem a (most már ex) férjemmel, ő akkor volt 19. 21 évig voltunk együtt. Előtte nem ismertük egymást.
tegnap 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Én csak 13-14 között voltam, mikor összejöttem a 18-19 éves szomszéddal. Személy szerint köztünk nagy volt az a korkülönbség, mert én még a lelkem mélyén nem éreztem komfortosnak, hogy csókolózás közben a mellemhez ér valaki. Egy évvel később sem éreztem volna annak. Így pár hét után véget is vetettem a románcnak. Nem voltam későnérő egyáltalán, csak nem akartam ezt azért magamra eröltetni, mert olyankorra már szinte mindenki csinálja, főleg egy 19 éves srác. Ha a 14 éves lánynak rendben vannak ezek a dolgok teljesen önszántából, nem azért, hogy a srác örüljön, akkor lelke rajta. A mai 14 évesek minden szempontból igyekeznek 24-nek kinézni, ami àltalában sikerül is nekik, így ilyen szempontból én nem tudom hibáztatni a 19 éves fickót, hogy egy szinte még gyereklánnyal van.
tegnap 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
15 voltam mikor össze jöttem egy 19 évessel. 10 éve együtt vagyunk, most várjuk A harmadik gyerekünket.
tegnap 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Leszarom ki pontoz le, de a 14 éves, legjobb esetben is elsős gimnazista lányom nem járhatna egy nagykorúval. Látom itt sokaknak semmi erkölcsi érzékük.
tegnap 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%
Eleve egy 14 èvesnek mi èrt van pasija?Mèg ha fiatalabbak jon össze ,akkor is gáz.A 19 èves fiu a beteges,mit eszik egy 14 èves sza...os kis gyereken?
tegnap 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!