Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megvan rá az esély, hogy...

Megvan rá az esély, hogy elfogadjon? 24/N

Figyelt kérdés

Összejöttem egy 28 éves sráccal, akinek van egy 12 éves lánya, aki vele él. Nem nagyon kérdeztem róla, de annyit elárult, hogy a lánya anyja meghalt még amikor kicsi volt, és emiatt is van most nála a gyereke.


Az a probléma, hogy a lány nem igazán nyit felém, én pedig hiába próbálok vele beszélni, max csak pár szóban válaszolgatott. Barátom mondta, hogy szerinte csak amiatt van, hogy egészen idáig csak ketten voltak és én vagyok az első olyan lány, akivel már elég komolyra fordult a kapcsolat és azt gondolja, hogy velem el tudná képzelni ezt az egészet hosszútávon. Csak sajnos a lánya láthatóan nem igazán rajong az ötletért, sem értem.


szept. 12. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Miért kellene, hogy elfogadjon, amikor gyakorlatilag senkije nem vagy. Két találkozás az semmi, plusz kamaszodik, felejtsd el a jó viszonyt.
szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Jó hát nyilván kamu volt a kérdező. Törölve is lett.
szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%
Én nem jönnék össze olyannal, aki 16 évesen gyereket csinált...felelőtlen. Valószínűleg ez nem változott azóta se.
szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
27%
13-as: TE OLYAN VAGY, mint 16 évesen?
szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az a fura, hogy egy kamaszlány apukáját srácnak tartod , kérdező.

Mondd csak, olyan is, vagy csak te nem tudsz a helyzetére ráérezni?

szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!