Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi esely van ra, hogy...

Mennyi esely van ra, hogy tetszem neki? :o

Figyelt kérdés

15evesek vagyunk,osztalytarsam. Csomoszor beszelgetunk,mindig nevetunk,meg sokszor hulyeskedunk:D .Mindig mikor elkoszonunk egymastol egy nagy oleles,puszi-puszi:) Viszont csomoszor mikor beszelunk fb-n latta amit irtam neki de nem ir vissza.

Mindig mosolyog vagy nevet mikor ramnez.

Ez lehet hogy egy jel es en nem veszem eszre,de: csomoszor hangoztatja hogy mennyire szeretne baratot meg ilyesmi.. Nemtudom hogy csak en emelem ki,de mikor egy tarsasagban vagyunk tobbszor hallom tole..Szerintetek?:D



2015. ápr. 20. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
jujj :) love is in the air :D
2015. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nem vagytok egy társaságban nehezen is hallanád tőle :D

De bármi lehetséges, majd kialakul tölts vele sok időt. Neki kellene lépnie.. :)

2015. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Altalaban nincs gondom a lanyokkal,de tudjatok..o az a bizonyos "masik lany".Orulnek ha osszejonne,de eskuszom nemtudom h mit gondoljak:D

1,koszi a valaszt:)

2015. ápr. 20. 20:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazabol szerintem is,de azzal magyarazom hogy o a lany..:D
2015. ápr. 20. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem te vagy a fiú. Szerintem elhívhatod randizni már, eléggé úgy tűnik, hogy ezt várja. :D
2015. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben, ha osztálytársad inkább hagynám. Én se járnék osztálytárssal. Gondolj bele minden egyes nap egész nap látod és utánna tálán még suli után el is mentek valahova. Egy ideig jo. De utánna elég unalmas.

Másrészt 15éves fiú ként nincs annyi eszed, hogy randira hivd vagy valami? 15L

2015. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!