Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves fiadnak megengednéd,...

15 éves fiadnak megengednéd, hogy a 14 éves barátnőjénél aludjon 1 éves kapcsolat esetén?

Figyelt kérdés
aug. 25. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem.

És a 14 éves kislány szülőjeként se engedném.

A f.. nappal is áll. Ha akarják megoldják délután, amikor még a szülők dolgoznak. De nem asszisztálnék papás-mamáshoz.

Óvszert azt kapna.

aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
A 14 éves lányomnak nem engedném meg, hogy itt aludjon a barátja. Nem azért, mert jajj, biztos lefekszenek (ezt ugye, nem lehet megakadályozni és nyilván nem csak azon múlik, hogy hol -nem- alszanak), hanem mert szerintem ilyen korban még nincs létjogosultsága az egymásnál alvásnak. Barátnőkkel sem igazán rajongok a pizsipartikért, de oké, az néha mókás tud lenni, de az ő korukban szerintem párkapcsolati szinten ez igenis korai. Ez van, lehet megkövezni. Nyilván gyerekfüggő is, de alapvetően nem hinném, hogy 14-15 éves gyerekeknek a barátjukkal/barátnőjükkel olyan nagyon együtt kéne aludniuk. Abban benne lennék, hogy eseti szinten, amikor van valami program, szülinap, koncert, akármi, hogy ne kelljen éjszakai busszal szenvedni vagy nekünk hajnalban autóba ülni, akkor beleegyeznék egyszer-egyszer, de nem általánosságban. De ez persze az én privát véleményem, nem kell egyetérteni. Bár gyanítom te is korainak érzed, ezért kérdezed itt a véleményeket. Amúgy tény, hogy ez nagyon határeset kor tekintetében, szóval érthető a bizonytalanság, de ezért érdemes a saját gyereked és a barátnőjét ismerve mérlegelni, hogy miért akanak egymásnál aludni, a szülők a másik oldalról mit gondolnak, nekik teher-e vagy részükről rendben van, stb.
aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
A mi családunk erkölcsébe nem fér bele ilyesmi. Meg lenne a véleményem a lány szüleiről, ha ők ezt megengedik.
aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
En megszeretnem ismeri a masik fel csaladjat akar egy ebed mellett gyerekek nelkul :). De utana engednem. Inkabb csinaljak itthon, legyenek biztonsagos kornyezetbe mint sem "ugy is megoldjak mint pl egy parkban". A gyerekekkel is leulnek kulon kulon majd egyutt is beszelgetni a vedekezesrol. Es lefektetnem a szabalyokat hogy milyen gyakorisaggal fordulhat ez elo. Szerintem azzal hogy a foldbe dugok a fejemet es nem akarok tudomast venni a 14 eves lanyom nemieleterol nem vagyunk elorebb :)
aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Egy 15-16 éves gyerek otthon aludjon, a saját ágyában, nem kell felnőttesdit játszani.
aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

"Inkabb csinaljak itthon, legyenek biztonsagos kornyezetbe mint sem "ugy is megoldjak mint pl egy parkban"


Ez akkora baromság. Egy 14 éves lány sem fog nappal parkban dugni. Ha mégis akkor az valami szélsőséges, baromira elcseszett "nevelés" eredménye. Max ilyen legalja c típusuaknál. Szóval igen, délután együtt lehetnek nyitott ajtónál, este mindenki meg, haza.

aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

5-ös vagyok. A szex MÁS, azt megoldják úgyis, amikor "egymásnál tanulnak", ezzel semmi baj, védekezzenek.


De nem kell a másiknál alvósdit tolni, mert annak még nincs itt az ideje.

aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
9 éves a lányom, el nem tudom képzelni hogy 5 év múlva bárki is itt aludjon. Az az igazság hogy kibacott egy erkölcstelen világban élünk, ahol nincs már olyan hogy tartása van egy lánynak, hogy nem kurvul el. Mert ha nem rázza, teszi ki a picsáját akkor kinézik, ha csendes, szerény kinézik. Ettől szeretném megóvni, hogy lealacsonyodjon, hogy ettől érezze többnek magát hogy 14 évesen palizik.
aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Kedves utolso.. mar abba a vilagba elunk amikor ez nem divat.. valamikor ez volt a normalis.. ja nem.. 14 evesen mar anyanak volt illo lenni.. ha ebbol indulunk kj
aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem mi a gond az együtt alvással. Aki tudja, hogy úgyis szexelnek azt meg főleg moért zavarja ez? Ti azt gondoljátok egészségesnek ha egy kapcsolat csak testiségből áll? Dugni lehet de alvásról szó se lehet? Egy párkapcsolatban nagyon fontos (igen 14-15éves gyerekek esetén is) a testi és érzelmi kapcsolódás. A szex inkább az előbbibe, a közös alvás pedig az utóbbiba sorolandó. Csak azért mert fiatalok miért kéne megvonni tőlük ezt? Ti talán nem szerettek a párotokkal összebújva aludni?
aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!