Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd a 15 éves lányodnak...

Engednéd a 15 éves lányodnak hogy a barátjánál aludjon, vele egy szobában?

Figyelt kérdés
Nem a pasija, csak elsős koruk óta osztálytársak, és a gimit is együtt választották
aug. 12. 12:18
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
7%
Gratulálok. Ezért van ennyi debil, mert órán is csak a petting megy. El tudom képzelni, ahogy mindenkinek ezzel dicsekedsz.
aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
64%
41, vedd ki a zabszemet, ha ennyire szúr. Fiatalság, bolondság... ettől még lehet normálisabb felnőttek lettek, mint Te...
aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
10%
Fiatalság bolondság. Lehet, hogy hallottad már ezt a bölcsességet, de fogalmad sincs mit jelent. Ez egy régi mondás ami teljesen mást takart, mint amit a mai perverz "leszarom a tanulást" kis pöcsök művelnek.
aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg attól, hogy egymás iránt van érdeklődés, még nem szúrják le, legalábbis az én időmben ment egyszerre a kettő :) nyugodj meg.
aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
80%
Az egymás iránti érdeklődés az teljesen normális. De az, hogy órán megujjazol egy lányt, már nem nevezném annak.
aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Nem, de azért debilnek nevezni túlzás...
aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
24%
Vagy inkább enyhe kifejezés.
aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
39-es vagyok, én azóta épületgépész diplomát szereztem és abban is dolgozom, a csaj meg ha jól tudom mérlegképes könyvelő lett. De passz, mert 2 szex után kidobott :D érettségi óta nem láttam.
aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
0%
Lehet ám lepontozni, nyomjátok csak. Gondolom nektek is sok agysejtetek van, kis tizenéves idióták, akiknek nem tetszik a rendszer.
aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
49, Melyikre gondolsz pontosan?
aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!