Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd a 15 éves lányodnak...

Engednéd a 15 éves lányodnak hogy a barátjánál aludjon, vele egy szobában?

Figyelt kérdés
Nem a pasija, csak elsős koruk óta osztálytársak, és a gimit is együtt választották
aug. 12. 12:18
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Ha sexelni akarnak, ahhoz nem kell együtt aludni.
aug. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
80%
Simán.
aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
100%
Egy doboz óvszer társaságában.
aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de én is mennék és ott aludnék...


Basszus te nem voltál 15éves?

Ha tiltod neki, majd megoldja, úgy, hogy te nem is tudsz róla...

Nem tiltani kell, hanem úgy nevelni, hpgy elmondhasson bátran mindent, és tisztában legyen mi ellen hogyan védekezhet és m8nek mi a következménye.

aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszként csak fiú barátaim voltak, sokszor aludtam náluk, mert bejárósként csak így tudtam bulizni menni velük. 15 éves koromtól kezdve kb. Általában én +2-3 srác, a fiúk a kanapén aludtak meg ahol helyet találtak a nappaliban, én meg a haverom szobájában egyedül. Ha többen voltunk, akkor egyszer-kétszer aludtunk együtt, de soha nem volt köztünk semmi egyikükkel sem.

Egyébként meg ha lenne is valami köztük, akkor inkább a srác szüleinek lakásán, mint egy parkban vagy egy lépcsőházban (ilyet is ismerek). Amit tenni tudsz, hogy bízol benne és beszélgetsz vele a védekezésről amennyiben még nem tetted.

27/N

aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
0%
Nem rajonganék az ötletért. Szerinted mit csinálnak, sakkozni fognak?
aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
64%
36os, szerinted ha csak délutánra "tanulni',stb engeded át, akkor nem tudják megoldani esetleg? Nagyon naiv vagy akkor.
aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
19%
Pont, hogy te vagy a naiv, ha ilyen engedékeny vagy/lennél. Nappal amikor mindenki ébren van otthon, akkor fura lenne. Gondolom véletlenül sem hallatszódna ki semmi és annak a kockázata sem áll fenn, hogy benyit valaki. Ha meh napközben akarnák csinálni, akkor a szülők valószínűleg nincsenek is otthon. Pont hogy gyanakvóbb lennék. Hagyjuk már ezt a naiv szöveget.
aug. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
64%

Te vagy a naív, 14 évesen a 14éves barátnőmet matekórán ujjaztam meg a hátsó padban...

És első szex szüleinél "házi csinálás" közben történt ráadásul az ajtaja sem volt zárható, úgy paráztam mibt a fene, dehát megoldottuk :D

aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Le sem írtam, hogy mit engednék, csak azt, hogy nappal is megoldják, ha annyira akarják, ezt 39 meg is erősítette. 🫠
aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!