Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd a 15 éves lányodnak...

Engednéd a 15 éves lányodnak hogy a barátjánál aludjon, vele egy szobában?

Figyelt kérdés
Nem a pasija, csak elsős koruk óta osztálytársak, és a gimit is együtt választották
aug. 12. 12:18
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
37%
Biztos hogy nem engedném
aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
87%
Engedném. Csak beszélnék vele, hogy ha több is lenne köztük, akkor mire vigyázzon.
aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
20%

Van pasija amúgy?

Ha van és a lányod esetleg valami többet akar attól a fiútól akkor támogasd. Engedd neki, hogy ott aludjon. Nem kislány már. De ha van igazi pasija akkor azért remélem van lelkiismerete a kányodnak.

aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk anno engedték. Házibuli én +2 srác. Az égvilágon semmi nem történt. Ők a kanapé egyik végébe voltak én meg a másikba mikor eljött az alvás ideje. Nem, nem dugtunk. Igen, otthon voltak a szüleim. Igen, ismerték régóta a srácokat is meg a szüleiket is.
aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
18%

10


Mondjuk itt azért, mert nagy eséllyel azt hiszi a szülő, hogy a gyerek nem őszinte, a barát az nem barát, hanem partner

aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
61%
15: mondjuk akkor tanuljon meg bízni a saját gyerekében! Jah hogy nem tud? Az akkor csak az ő hibája. Elő nem fordulhatna ilyen a gyerekem és köztem, hogy ilyenfajta bizalmi szint nincs meg, hogy ad1 én azt feltételezem, hogy hazudik, ad2 hazudnia kell. Az a szülő ahol ez felmerül, nézzen magába is…
aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
86%

A lányom már egészen korán fel lett világosítva és magam részéről hagytam a szobájában óvszert is, minden további fejmosós monológ nélkül. (Tudta, mire való és h fontos.)

Persze, hogy engedném - én a pasijait is mindig szívesen láttam az enyémnek, mert inkább legyenek itthon, a saját szobájában, mint valami sikátorban egy padon. Aki akarja, az úgyis megteszi.

aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
53%

"mondjuk akkor tanuljon meg bízni a saját gyerekében! Jah hogy nem tud? Az akkor csak az ő hibája."


Lehet hogy az ő gyerekeben nem lehet megbízni. Nem, ha nem tud, az nem csak és kizárólag az ő hibája lehet, tudod vannak hazudozós gyerekek is

aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
84%

(Nem olvastam a többi választ)



Ha nem engeded hogy ott aludjon és tényleg azért szeretnének együtt aludni, akkor azt meg fogják oldani nappal is ki tudja milyen helyen. Ha már valaszthatok, én inkább biztonságos helyen szeretném, hogy csinálja a lányom

aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!