Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd a 15éves gyermekednek...

Engednéd a 15éves gyermekednek hogy megnézze a Trónok harcát?

Figyelt kérdés
júl. 17. 20:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%

15 évesen már úgysem kérdezi meg egy kamasz a szülei véleményét erről.

Egyébként szerintem a Trónok harcával semmi gond nincs, egy történelmi vagy háborús filmben is vannak néhol gusztustalan, véres jelenetek. Sokkal jobb, mintha horrort nézne, annak én se sok értelmét látom.

júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt mondanám, hogy olvassa el. Sokkal színvonalasabb a könyv, mint a sorozat. Meg inkább neki is való.

Tiltani persze minek. Ha akarja, úgyis megnézi.

júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Eszed tokja az undorito."

Hát, kinek mit vesz be a gyomra, én azért megválogatom, hogy mivel töltöm a szabadidőm.

Kiskorú gyermeket adnak el politikai okokból, akit megerőszakol a férje, majd prostiktól próbálja megtanulni, hogy hogy tehetné elviselhetőbbé a szexet.

Testvérek hálnak egymással, meglátja egy gyerek, meggyilkolják, csak így kb. az elején ilyen finomságok voltak benne. Persze, tudom, hogy voltak, és talán vannak is ilyenek, de én nem vagyok rá kíváncsi, köszönöm szépen.

júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
78%
Szerintem olyan 11 eves lattam szoval nem hiszem hogy baj lennne belole de te dontesed nyilvan
júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!