Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd a 15éves gyermekednek...

Engednéd a 15éves gyermekednek hogy megnézze a Trónok harcát?

Figyelt kérdés
júl. 17. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
15 éves gyerekem már nagyjából azt néz, amit akar. Szerintem a tied is, a telefonján, ha máshol nem. Egyébként szerintem nem neki való, én magam felnőttként is kikapcsoltam, mert undorító. Az enyémet sem érdekli, szerencsére.
júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Az 1es nagyon jól osszefoglalta
júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Egy ekkora gyerek mar nincs non-stop felügyelet alatt, úgyhogy nehezen tilthatnám. Mivel mi dolgozunk, ennyi idősen nyári szünetben egész nap otthon lesz, ha nincs programja.

Egyébként én annó 30 felettiként is undorítónak találtam, dobtam is. Sokkal jobb sorozatot is el tudnék képzelni egy 15 évesnek. Hamarabb javasolnám, hogy inkább olvassa el, úgy annyit képzel el belőle amennyit még bír.

júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem
júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nem engedem, a HBO Max nem indítja el neki? Vagy a Videan nem tudja megkeresni?
júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
50%
Apám 7évesen beültetett a tv elé miközben durva horrort nézett (mit tudom én már mit, rég volt.) Szerintem nyugodtan.
júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy erőszakkal próbálod gyereksorban tartani, ő már nem az. Tinédzser.
júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Nagyot néznék, ha a tini gyerekem megkérdezné, hogy miket nézhet. A múlt században vagyunk, és pont az ötórai híradó idejében menne, vagy mi van? :D


Amúgy kb annyi idősen én is bele-bele néztem, de leginkább a sárkányokért. Ha a természetfelettit kivesszük belőle, tulajdonképp olyan, mint egy naturalista középkori szappanopera, egy kis politikával, annyi ármánykodás van benne. Bár a legdurvább genyóságok, amik a Máricsúj féle sorozatok tele vannak, legalább hiányoztak belőle, így nem csesződtem fel rajta.

júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
65%
8 azért amit ramsey tesz azt nem nevezném maricsujnak
júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4%
18+os erosen. Hat nem tudom,neki valo-e még. 1es ,eszed tokja az undorito. A vilag legjobb sorozata, tobbszor vegigneztem. Az az iro egy zseni, aki ezt osszerakta fejben.
júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!