Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednéd a...

Hány éves kortól engednéd a lányodnak, hogy a fiú barátja nála aludjon?

Figyelt kérdés
júl. 14. 18:00
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
75%
Az együtt alvás a felnőtt kapcsolat része?? Mióta? Imádtam tininkoromban a szerelmemmel aludni, éjszakákat végig csacsogni, filmezgetni, reggel együtt kelni, megismerni a szerelmet, hogy milyen valaki mellett elaludni, és felkelni, hogy reggel is ugyan olyan szépnek lát/látom mint este. Ezt szerintem nem felnőttként kell megtapasztalni. Az ag együtt élés amiről te beszélsz... bár mivel én abba a városba jártam iskolába ahol a párom lakott a családjával, így ő 19, én 17 évesek voltunk mikor azt lehet mondani hogy együtt laktunk, igaz a családjánál. Nem sínylette meg egyikünk se, nagyon szép időszaka volt az életemnek.
júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
A legintenzívebb szexuális élményem úgy történt, hogy titokban, halkan kellett csinálunk, miközben a barátnőm szülei otthon voltak.
júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém meg se kérdezett, csak bejelentette. 17 volt, és hozzá is költözött, kb. egy évvel a gimnáziumi érettségije előtt. Megkértem, hogy a szalagavatójára helyettem inkább a fiúját vigye. Tévedés ne essék, azóta is töretlen és felhőtlen a kapcsolatunk. Idejekorán kaptam egy potenciálisan hisztiző tinilány helyett egy önállóságra önnevelt, felnőtt gondolkodású, fegyelmezetten viselkedő, komoly tapasztalatokkal rendelkező ifjú hölgy családtagot.
júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

"Megkértem, hogy a szalagavatójára helyettem inkább a fiúját vigye."

???

Nálatok limitálva volt a vendégek száma?

Az enyémen ott volt az egész családom és a "fiúm" is...

júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

#44 Nem vagy a papom, és nem követtem el bűnt, hogy gyónást akarj tőlem kierőszakolni. Foglalkozz a kérdéssel, vagy köss belé másba.

Egyébként én is megkérdezhetném, hogy azért tetted a "fiúdat" idézőjelbe, mert csak a kamuból volt a fiúd? De nem érdekel rá a válasz.

júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

Én normális kérdést tettem fel, mert számomra elképzelhetetlen, hogy ne legyek ott a lányom szalagavatóján.


Azért tettem idézőjelbe, mert én komolytalannak tartom a megnevezést úgy, hogy akkor már 4 éve voltunk együtt.

júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Bármikortól megengedném.

Az, hogy ott alszik, az még nem jelent semmit.

Kezeket a paplan fölé, és ennyi.

júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!