Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednéd a...

Hány éves kortól engednéd a lányodnak, hogy a fiú barátja nála aludjon?

Figyelt kérdés
júl. 14. 18:00
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
81%

Akármikor.

Ha elég idősek ahhoz, hogy felmerüljön a szex, akkor nem az éjszakán múlik, ha meg még kicsik, akkor lényegtelen.

Viszont itt párkapcsolatról van szó, vagy barátról? Barátot tényleg bármikor, de nem egy szobában/ágyban alszanak akkor. Párkapcsolatot akkor, ha legalább fél éve tart.

Barátok nálam is aludtak ott hat évesen, még a fiú barátom is. Este megnéztünk egy mesét, építettünk legóval, oszt heló. Ugyanez a haverom ugyanúgy átjöhetett akkor is, amikor 16 évesek voltunk, csak mese meg legó helyett popcorn volt meg videójáték. Azóta se szexeltünk am.

júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
62%
Ez így van,ő az éppen aktuális.De a gyerekemnek éppen a világ közepe.Te nem voltál szerelmes?Hogy esett volna,(vagy esett is,és pont ezért vagy ilyen ellenséges)ha azt monogatják,hogy jajj,úgyis másik lesz helyetted,vagy helyette? Pontosan azt nem értem,hogy ha dugni engeded(amiből lehet ugye baj is),akkor a lelki kapcsolódással mi a bajod?Vagy az a jobb szerintetek,hogy eljön a fiú,megdöngeti a lányotokat,azt le is lép,mert aludni feltétlenül otthon kell? Egyszerűen nem értem.Vagyis de,magatok előtt is tagadjátok a végtelenségig hogy mi történik ilyen korú fiatalok között.Amúgy a 16 évesek dolgozni is jók már szerintetek,de egy ilyen piti dologban nem dönthetnek,hogy egymással alszanak-e,mert az felnőttesdi.Megvan,hogy majdnem felnőttek?Meg amúgy is.Ti soha nem táboroztatok?Nem aludtatok barátnál,barátnőnél?Nem néztetek filmet hajnalig nyári szünetben,mert az buli?Ja nem,mert mindenki otthon alhat csak a saját ágyában aki nem felnőtt.Felnőtt,mármint elmúlt 18.Május 10-én még nem állhatnak együtt,mert Gizi csak 17,de 11-én betöltötte a 18-at,így onnantól nyugodtan.Ez az én házamban duma is ósdi.Manapság szegény fiatalok kénytelenek azt várni,hogy örököljenek valami vályogházat,mert máshogy esélyük nincs elköltözni,majd szerintetek 40 éves korig nem alszanak a párjukkal,meg nem szexelnek ha otthon vagytok.környezetmben egyébként 3 olyan pár van,akik 15-16 éves kortól együtt vannak,beleértve engem is,mindenkinek a szülei ilyen újhullámosak voltak mint én.Akit tiltottak,meg nem vihetett haza senkit,pont az lett egy nagy K betűs,akit a piactéren izélgettek,merthogy ugye nem mehettek haza.Egyik ilyen kisbabával a karján érettségizett.
júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
18%

22


Oké. A TE gyerekedrol TE döntesz, az ENYÉMRŐL meg ÉN. Amúgy meg nem mindenki szexel 14-16 évesen. Pl én is elmuktam már 18, amikor először sor került rá és a lányom is.

júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
0%

"Inkább menjenek a szénakazalba,azt se tudják,hogy hogy néz ki,és pénzük se legyen védekezni,meg ne is merjen róla beszélni a gyerek,mert akkor keresztbe lenyelem."


Hát, én sosem dugtam szénakazalban, csak mert aludhatott ott pasim, meg szerintem a többség sem csinálja ezt, ha a te gyerekednek ennyi igénye és esze lenne, az ő szegénységi bizonyítványa.


Tudod, van átmenet a szénakazal és ottalvás között. Vagyis láthatóan buta vagy és nem tudod.

júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem mehetnek haza, akkor marad a kazal,a bokor,a piactér.Kedvesem,te pedig lehet,hogy csak azt hiszed,hogy a lányod is elmúlt 18 mikor szexelt.Peraze lehet hogy így volt.Az én sógornőm meg 30 is elmúlt már mikor először szexelt.Azóta is egyedül van.Na az ő anyukájuk pont ilyen begyöpösödött.Szerintem nem én vagyok a buta, de mindegy.És nem,a te gyereked szexuális életéről se te döntesz,hanem ő.Akkor se,ha meggebedsz.Persze nekem tök mindegy,nekem egy a lényeg,hogy bennem bíznak a gyerekeim,és én is bennükinden információt,és segítséget megkapták/megkapnak.
júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
35%

25


Kedvesem, mi lenne ha gyakorolnád az értelmező olvasást meg esetleg a gondolkodást is? Ha nem alhatnak tizenévesen együtt, akkor a szénakazalban fognak dugni? Butuska vagy és akkor nagyon finoman fogalmaztam. Nem, nem csak gondolom. Tudom, mert elmondta. Az nem begyöpödösöttség, ha nem akarom hogy itt aludjon a kamasz gyerekem párja. De segítek, miután nem is merült fel ez a kérdés nálunk, nem kell aggódnod miatta. A gyerekem azóta már 21 éves, ugyanazzal a fiúval van és kapaszkodj: együtt is élnek, méghozzá jelenleg nálunk. Most ugye megnyugodtál?

júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
0%

"mindegy.És nem,a te gyereked szexuális életéről se te döntesz,hanem ő."


Nem is akartam a szexuális életéről dönteni, ahogy a kérdés sem ez volt. A kérdés az együtt alvas volt. Mondom én, gyakorolnod kell az értelmező olvasast

júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
71%

"Ha nem mehetnek haza, akkor marad a kazal,a bokor,a piactér"


Nem azt mondta senki, hogy nem mehetnek haza, hanem hogy nem alidhatnak egymásnál éjszaka. Nem azt írtad, hogy a f*sz nappal is feláll?

júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
80%

#18

Ezt pont nem. Ugyanis ilyen téten megvolt a maximális bizalmam anyám felé.

Aki mindezt pont azért engedte, hogy lássa, kivel vagyok, fel tudja mérni a helyzetet, a szándékot.

Nem szorultam arra, mint sok korombeli, hogy hazudozzak otthon, ha pasizni akarok.

Nem buliztam, nem drogoztam, 10 évig voltam végül együtt ezzel a sráccal.

Most pont 14 éves a (vele közös) gyerekünk, és nem tiltom az ilyen dolgokat.

Milyen érdekes, mindig tudom, hol jár, kivel, mert nem érez késztetést hazudozni.


Az unokatestvérem, aki minden szartól tiltva volt, úgy hazudott, mint a vízfolyás.

Nem tanult a saját helyzetéből, a lánya sorra bukik le otthon, de nem oszt meg az anyjával szart se...

Megéri, tényleg.

#16 voltam.

júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
72%

#22, #25

Szívemből szóltál...

júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!