Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednéd a...

Hány éves kortól engednéd a lányodnak, hogy a fiú barátja nála aludjon?

Figyelt kérdés
júl. 14. 18:00
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk a lányom 16 évesen megoldotta ezt az ott alvás, nem ott alvás problémát. Összeköltözött az akkori barátjával, aki azóta a férje, és van két gyönyörű gyerekük.

Lehet köpködni, hogy ezt hogy engedhettem meg? A mai napig él bennem a tizenéves korom, amikor a családban szexre gondolni is bűn volt, és folyamatosan hazudnom kellett, hogy kivel voltam, mit csináltunk. Ezt elkerülendő, jobbnak tűnt, ha engedem a lányomnak, hogy a barátjához költözzön, és úgy fejezze be a tanulmányait. Jelzem, befejezte, és a lakóhelyén körjegyzőségi könyvelő.

júl. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
49%
Mikor én tini voltam én is lázadtam, nem értettem, szüleim miért nem engedték, mikor 16 voltam, hogy a barátom nálam aludjon. A mostani eszemmel már azt mondom, igazuk volt és jól tették, ahogyan tették. Nálam azután aludhatott párom, miután leérettségiztünk mindketten. A környezetemben, akikről tudom, szüleik engedékenyek voltak és korán hagyták őket felnőttesdit játszani, többségük boldogtalanul, depisen él. Én 26 éves koromban megállapodtam és nem sok kapcsolat volt a hátam mögött.
júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
64%

31


Azért azt ugye nem vitatod, hogy az átlag 16 éves ha oda költözne a barátjához nagy eséllyel érettségi nélkül, terhesen esne egyszercsak haza a szülőkhöz? Nyilván mindig vannak kivételek. Egy 14 évesen kezdődött tini szerelemből is lehet 70 éves házasság, meg lehet belőle tininterhesseg, abortusz, félévente másik pasi.

júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, 31-es, hogy végletekben gondkoztok. Nem az a két véglet van, hogy 16 évesen a szalmakazalban sz*xelnek meg oda kell költözni az aktuális pasihoz vagy bűn a szexre gondolni és totáll kontroll alatt van a kamasz, hanem van egy egészséges középút, ahol nem tabu a párkapcsolat, szex, de egy félig gyereket még akként kezelnek.
júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen mindegy, mivel kapcsolatos egy kérdés, én már észrevettem, sok itt a végletekben gondolkodó ember!
júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
82%
Úgy is kijátszák ha engedi az ember ha nem. Mi is hazudtunk annó mindenfélét, barátnőmnél alszok meg ilyenek...😉 és nagyon jól tudtunk falazni is egymásnak. Persze nagyon korainak tűnik 14-15 évesen, már most a mi szemszögünkből, de mi sem voltunk különben ha jól emlékszem. Normális felvilágosítás után, hagyjuk a gyerekeinket élni! Mi is a saját hibáinkból tanultunk, ők is abból fognak.
júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan 36-os.Mondjuk nekem nem kellett hazudni,mert anyám is tudta ezt,és emlékezett,hogy ő is volt fiatal.Mi mindent meg tudtunk beszélni,és most én is így vagyok a gyerekeimmel.17 éves a nagyfiam,15 a nagylányom.Itt alhatnak a szerelmeik.Legalább azt is látom,hogy hogyan viselkednek egymással.Egyébként nem váltogatják a szerelmüket havonta,lehet pont ezért.A nagyfiamnak lassan másfél éve van barátnője,a lányzónak fél éve barátja.Aranyos,normális gyerekek,udvariasak,szeretnék nálunk lenni,nem csavarognak.Nekünk amúgy 4 gyerkőcünk van összesen,van 2 kicsi is,így gyakran alig férünk a vacsoránál az asztal köré.Én szeretem ezt,hogy ennyire szeretnék nálunk lenni,hogy a nagyok is,bár kamaszok,és függetlenednek,élnek,beszélgetnek velünk,kérnek olykor tanácsot,stb.Ha tiltanám,meg játszanám a főnököt, akkor is lenne barát,barátnő, akkor is megtörténne ez-az,csak nem biztos hogy merne hozzám fordulni a bajban,vagy egyáltalán tudnék róla,ha baj van.Szerintem is az a kulcs,hogy megfelelően fel legyenek vilagosítva,és tudják,hogy bízhatnak bennünk,mert bármiben segítünk.
júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés még mindig nem a kapcsolat, vagy a szex, hanem az együtt alvás. Az a felnőtt kapcsolatok része. De ha szerintetek tiniként normális, akkor ugye a terhesség és a házasság is az ebben a korban?
júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
87%

#38

Ez nagyon hülye összehasonlítás, semmi összefüggés nincs.

Ilyen alapon akkor az is probléma, ha az azonos nemű barátjával/barátnőjével együtt alszik?

júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
82%
Semmi köze az együtt alvásnak a házassághoz se,és a terhességhez se.Nem az együtt alvástól lesz terhes valaki.És nem, szerintem ez nem kizárólag a felnőtt kapcsolatok része lehet.Ez nem valami kiváltság,amit csak 18 éven felüliek csinálhatnak.Semmi rossz nincs benne.Részemről sokkal aggasztóbb lenne,ha pár órát itt töltene a "párja"(tudjuk mi történik azidő alatt,mert nem dugjuk a homokba a fejünkket)majd lelép.Az szexkapcsolat feeling.És igen,ezzel az erővel ugyanúgy ne aludjon akkor az azonos nemű barát se.
júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!