Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednéd a...

Hány éves kortól engednéd a lányodnak, hogy a fiú barátja nála aludjon?

Figyelt kérdés
júl. 14. 18:00
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne aludhatnának együtt?Ezt magyarázza már el valaki!Ha azt tudjátok,hogy szex lesz ígyis,úgyis, akkor mitől féltitek?Vagy miért baj,ha szeretnének egymáshoz bújni,úgy tv-t nézni pl?Akit szeretünk,azzal szeretünk minél több időt tölteni,szeretünk ölelkezni vele,stb.Namost jó esetben nem csak szexelni járnak össze.Akkor hol a probléma?
júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ez még messze van, de én nagyon kellemetlenül érezném magam, ha akkor szexelnének majd ha én is otthon vagyok. Nem tudom hogy fogom menedzselni ezt a problémát.
júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
22%

"Miért ne aludhatnának együtt?Ezt magyarázza már el valaki!"


Mert így gondoljuk, hogy 15 évesek még félig gyerekek és nem kell felnőttesdit játszani meg egymásnál aludni, az a felnőtt párkapcsolatok része. Régen 20-25 éves korukig sem aludtak együtt a párok, ha addig nem házasodtak össze, akkor nehogy már egy 15 éves ne bírja ki és lelki traumája legxen, mert csak 17-18 éves korától engedik meg ezt a szülei.


Te miért látsz úgy dolgokat, ahogy, ilyen alapon szerinted meg minek kell 15 évesen hazahordani az aktuális dugópajtikat félig gyerekeknek?


Érted. Mindenkinek van egy nézete, felesleges ezt számon kérni, meg alapból olyan hülye kérdés, ki mit miért gondol így - te miért gondolod úgy, ahogy te gondolod? Mert csak. Ennyi. Abszurd számonkérni szülőket, miért nem engedik egymásnál aludni a 15 éveseket.

júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
68%
12-es,szólj hozzá a gondolathoz,hogy lesz ilyen.Amúgy jó esetben észre sem veszed,hiszen nem a nappali közepén,vagy a konyha asztalon fogják csinálni.Ahogyan te is szexszelsz a pároddal mikor otthon vannak a gyerekeid,ők is fognak,mert ne áltassa magát senki,nem fognak addig várni,ameddig el nem költöznek.Pláne hogy manapság ez egyre később tud megvalósulni.Nyilvan te sem a gyerekeid előtt csinálod,de te sem csak akkor szexelsz,ha ők elköltöztek.
júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
23%

11


Mert gyerekek, nem felnőttek. Mert ennyi erővel akar oda is koltozhetne a 16 éves a baratjahoz/baratnojehez, hiszen mi van abban, az idősebbek is megteszik

júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
62%

Anyámnak van millió hibája, sokmindent elk*rt, de hála Istennek, nem volt ilyen gyepes, és nem csinált ügyet abból, ha az exem nálunk aludt.

(Úgy 2 hét ismeretség után, és 14 éves voltam. Igaz, 20+ éves sztori...)

júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
28%
Látod, 16-os, nincsenek tökéletes szülők. A te anyád mást k*rt el, másé ezt, majd te is csinálsz olyam dolgolat, amivel a gyereked nem fog egyetérteni, elhiheted.
júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
34%
Hát, 16, azért egy 14 évesnél 2 het ismeretség után.... Anyad tényleg elkurt valamit -pl ezt
júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
49%
Igazatok van,ne aludjon ott,sőt el se hozzá, hiszen csak az aktuális dugópajti,ahogyan ti nevezték Inkább menjenek a szénakazalba,azt se tudják,hogy hogy néz ki,és pénzük se legyen védekezni,meg ne is merjen róla beszélni a gyerek,mert akkor keresztbe lenyelem.Így lesz terhes a sok kis tudatlan tini,és még ki sem derül időben,hogy legyen több opció.Buták vagytok.Régen sem volt másképp,nem volt később.Sőt...Csak akkor is a szénakazal,meg a csűr volt a randihely,mert nem volt szabad akkor sem otthon beszélni ilyenről.Nyugodjatok meg,a 13-14 éves gyerekeinek régen nem szűuek, akkor se,ja nem alszik velük a szerelmük.Pardon,dugópajtijukkal.
júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
27%

19


Az azért meg van, hogy a nem alszik nálam a 14-26 éves gyerekem pasija meg a szalmakazalban dugnak nem ugyanaz? Amúgy igen, 90%-ban ebben a korban éppen aktuális. Kevés 14-18 év között kezdődő kapcsolat tart 50 évig.

júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!