Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tudok tenni, hogy a fiam...

Mit tudok tenni, hogy a fiam ne legyen ennyire puhány?

Figyelt kérdés

13 éves sokszor elsirja magát,

Nem akar menni taborokba, nem akar sportolni, nem akar barátkozni, társaságba lenni.

Teljesen jól elvan a maga kis világában.


Beirattam táborba, hogy kizökkencsem a konfort zónájából, erre felhívtak a táborból, hogy nem hajlandó semmit csinálni, meg sír.


13évesen sír!



jún. 24. 18:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hagyjuk abba a férfiak érzelemkimutatásának tabuskodását? Ezekből lesznek az érzelmileg elérhetetlen férfiak, akik sose mondják el mi baj, a saját és mások érzelmeitől is elfutnak amíg pattan a lufi és valami őrült baromságot tesznek.

Sírjon, ha sírni akar. Felnőttként én is sírok, ha megsiratnak és nevetek, ha megnevettetnek.

Ha lenne lányom is örülnék, hogy nem egy zsák érzelmiszintjén lévő férfival randizna és nekem nőként is elegem van az ilyen férfiakból.

júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
9%
Csináljatok másikat csak most az apja adjon bele mindent hogy legyen benne anyag és akkor nem ilyen s**ejt lesz.
júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Én fiam is ilyen, sport,ott alvós táborok kilőve, barátokkal is inkább neten tartja a kapcsolatot, eljárás annyi hogy sétálgatni elmegy a környéken, de egyedül is jól el van.

Nem kell ráerőltetni a fiadra tábort, nem szeretheti mindenki ugyanazt. Kérdezz rá, mit szeretne és keressetek olyan nyári programot, amit ő is élvez.

júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!