Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak szerintem túl puhány a...

Csak szerintem túl puhány a nyugati politika?

Figyelt kérdés
Valahogy hiányzik az a tekintély, ami a "diktátorokba" megvan, az a határozottság, nyilván nem élnék úgy, hogy egy rossz szó azt elvisznek (bár lassan itt is..) De hiányolom hogy nincs egy határozott vezetés, nincs egy elv, hanem ilyen csapongó nyehh.
2022. aug. 21. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Ki kell vágni a nyugatiakat.
2022. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Mit vársz? Elementek az LMBTQ-s irányba. Ha nőnek képzeli magát a férfi, akkor elgyengül. Legalizálják a drogokat == még puhányabbság
2022. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De legalább a fizuk nőnek (jó a bolti árakat ne említsük, köszönöm).

Meg az inflációt is legyőzzük (jó amúgy nem, de van hogy 1 napig vissza jutunk a tegnapelőtti árfolyamra xD)

2022. aug. 21. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Tehát a feudalizmust sírod vissza?
2022. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

A feudalizmusban és a diktatúrákban tiszta átlátható helyzet van.

Tudod hogy kik a kivételezettek kibe nem érdemes belekötni mert úgy is te húzod a rövidebbet.


Nyugaton udvarias polkorrekt módon, demokratikus keretek között csinának ki ha útban vagy. Találnak mondjuk egy hölgyet aki eskü alatt vallja hogy 45 éve december 12-én 21:47:30-kor megfogtad a fenekét és neki ettől akkora lelki törése lett hogy máig pszichológushoz jár. Innentől neked reszeltek.

2022. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%
Egyetértek. A '68-as újbalos libsik csinálták ezt a káoszt. Jó lenne, ha visszamennének a süllyesztőbe, mert jobb volt előttük.
2022. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!