Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Másokat is felbőszít ez a...

Másokat is felbőszít ez a baloldali és nyugati offenzíva kampány?

Figyelt kérdés
Már eleve pipa voltam, hogy meghekkeltek jobboldali oldalakat, ez még annyira nem akasztott ki, aztán letiltották a Mi hazánkat oldalát is és ma meg kaptam valami adathalász smst a baloldaltól, úgy, hogy amúgy titkosított a telefonszámom. Eddig nem akartam szavazni. De ma olyan szinten bepöccentem, hogy elmegyek és dühből behúzom az X-et. Nem gondolják úgy egyébként, hogy ezzel ellenkező hatást érnek el? Most komolyan kérdezem.

2022. márc. 30. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerencsed, hogy nem tudsz angolul mert ott 200szor ilyen durva propaganda meg cenzura megy lassan mar 10 eve.
2022. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

"amúgy titkosított a telefonszámom."


Szerinted név szerint hívogat a robot?


Random. Azután pedig eltárolja a számhoz hogy kinyomtad -e, vagy meghallgattad.

2022. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

SMS-t én is szoktam kapni a Fidesztől, illetve hívtak is már, pedig a franc se kíváncsi rájuk. Nem örülök neki, de nem kell ebbe többet belelátni, ne légy paranoiás. Kampányidőszak van, mindenki úgy kampányol ahogy tud. A köztévé meg full fideszes, ami ráadásul az én adómból üzemel. Én is felháborodhatnék ezen, de ez van, nem tudsz mit csinálni.

A Mi Hazánk oldalát meg nem a baloldal tiltotta le, hanem a Facebook. Nem tudjuk, hogy mi miatt, de egy magyarázatot legalább kaphattak volna, ebben igazuk volt.

2022. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
5 nappal a választások előtt tiltotta... Eddig nem. Kicsit átlátszó. Annyira nem vagyok otthon azadathalász programokkal kapcsolatban. De tökmindegy. Mindenesetre jól mozgósít a baloldal... Politikai analfabéták.
2022. márc. 30. 21:55
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

"5 nappal a választások előtt tiltotta"

És miért gondolod, hogy a baloldal áll mögötte? A Fidesz is lehetett akár, vagy bárki más. Ezenkívül lehet, hogy tényleg szabályt sértettek, nem tudjuk. De gyanítom, ha magyarázatot kapnak, akkor se fogják az orrunkra kötni.

2022. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Facebook nyugati kézben van
2022. márc. 30. 22:13
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
#6: Ezt értem, de tudsz valamilyen kapcsolatot a baloldal és a Facebook között? Ha igen, van bizonyítékod? Mert ez így csak vádaskodás.
2022. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

#7 Nem sul le a pofadrol a bor ilyen kepmutatast leirni?


A facebook meg az egesz szilikon volgyi bigtech a demokrata part de leginkabb az amerikai mely allam erdekeit szolgalta mindig is. Angol feluleteken a cenzura meg a balosok szerint is balodalnak kedvezoen lejt nagy mertekben

2022. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
#8: Nem érdekel az amerikai baloldal, a magyarországi igen. Van bizonyítékod?
2022. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9.Mondjuk ott kezdődik, hogy az ellenzéki balos oldalakat nem tiltotta le, pedig ott is van elég szenny. Na mindegy, elérték, hogy a szavazzak és szépen jobbra.
2022. márc. 30. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!