Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kontaktlencse hány évessen?

Kontaktlencse hány évessen?

Figyelt kérdés

Kislányom szeműveges megszokta már de sokszor mondja hogy jó lenne ha nem lenne szemüvege illetve a kistestvérének is sokszor mondja hogy milyen jó hogy neki nincs szemüvege mert nem jó a szemüveg megkérdeztem miért nem jó erre azt a választ adta azért mert mindig koszos lesz játék közben le kell vennie hogy megtörölje ezzel abba kell hagynia a játékot meg nem bukfencezhet vele a medecébe is le kell vennie akkor meg nem lát jól. Tudom hogy zavarja sokmindenben és sajnálom is szegényt. De tudom hogy muszáj neki és egyenlő más megoldás nincs.

Mondtam neki ha nagy lesz lehet kontaktlencséje ha szeretné majd. Még csak 5éves tisztában vagyok vele hogy nem 1-2éves intervallumban fog bekövetkezni a váltás de érdekel hogy akinek szemüveges a gyereke majd kontaktlencsére váltott hány évessen tette?



jún. 18. 14:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

19


Elolvastam és értelmeztem. Nos, 36 éve használok kontaktlencsét és volt oylan, hogy jobb híján vízzel oblitettem le. Nem, nem lett hullámos és de, használható maradt.

Nem kell ülni mozdulatlanul a vízben. Az úszó vagy a vízilabdas mozdulatlanul ul? Segítek, nem. Biztos új a számodra, pedig már írtam, dehat uyge belém kötsz, hogy nem olvasom végig a választ, amit épp neked sem sikerult: USZO SZEMUVEG.

jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
53%

*úszószemüveg


De különben az nem mozdulhat el véletlenül, igaz? :D


De szerintem itt és most zárjuk le a témát, és hagyjuk, hogy esetleg mások is válaszoljanak a kérdésre, vagy mondják el a tapasztalataikat.

jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
8%

"De különben az nem mozdulhat el véletlenül, igaz? :D"


Hát elég nehezen, de mondjuk ebből elég egyértelmű, hogy életedben nem láttál még uszoszemuveget

jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!