Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányzónak mit vennél...

14 éves lányzónak mit vennél karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 17:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
webkamerát (én azt akarok)
2010. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

"könyvet esetleg, a mostani vámpyros vonalon lenne érdemes keresned: true blood,vámpírnaplók,twilight. ezek amiket mostanában a 14 éves körüli lányok menőnek tartanak." nem minden 14 éves én pl jókait olvasgattok trianonról történelmi könyveket stb. am ki vagy a lánynak???

14/L

2010. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

könyvet esetleg, a mostani vámpyros vonalon lenne érdemes keresned: true blood,vámpírnaplók,twilight. ezek amiket mostanában a 14 éves körüli lányok menőnek tartanak.



Én egyenesen UTÁLOM az ilyen könyveket. De tényleg, kérdező, kije vagy a lánynak?

14Ł

2010. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Válaszolnál kedves kérdező? Mert szerintem az se mindegy milyen viszonyban vagytok.xD Vagy mindegyxD????
2010. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13,5/L vagyok. Az ilyen tvájlájtot, meg a vámpírok naplója [vagy miazisten] én is útálom, szóval ha ilyesmit veszel neki, az nem biztos, hogy jó :D
2010. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret? és kije vagy a leányzonak???XD
2010. okt. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

a lányzó is utálja az ilyen vámpíros könyveket de szeret olvasni és talán megtudtam milyen könyvet szeretne ^^)

unokahugom a lányzó :)

2010. okt. 31. 07:17
 18/18 anonim válasza:

Ékszereket, ékszertartót, ruhákat. Szoba kiegészítőket (pl. díszpárna, képkeret), filmeket, zenéket.Táskát, cipőt,vagy valami jó kis tinikönyv.Szájfényt, sminkcuccokat,vagy naplót,ha van laptopja akkor laptoptáskát.Ha szeret barkácsolni, akkor valami olyasmi.


Meg vannak ilyen jó kis illatosítású parfümök:

[link]

Van rágógumis, tutti.fruttis, sárgadinnyés, görögdinnyés, vattacukros, csokis, epres, meg még sok féle. Ha rá akarsz keresni: Star Nature



hát mondjuk valami társasjátékot:

[link]



Én kb. vele egy idős vagyok és én számítástachnikai cuccokat kértem: laptop, nyomtató, dvd-k, pendrive.


Remélem segítettem!

2010. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!