Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennétek egy 9 éves...

Mit vennétek egy 9 éves lányzónak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még nincs neki, meg nem tudom lányod vagy ismerősöd...

Fehér mágneses rajztábla, színes táblafilccel meg mágnesekkel. Közepes méretű olyan 2500 ft. (most vettem barátnőm lányának, de névnapra)

2009. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könyv, társasjáték, ruha, parfüm, lego belville (én lányom sokat legózik, bár ő 8 éves)
2009. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret olvasni ,könyvet,gyöngyfűzés most nagy sláger és fantasztikusan kreatív készleteket árulnak,szinte ugyanolyant,sőt...ugyanolyat csinálhatnak a csajok mint amit megveszünk:)
2009. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Na ez engem is érdekelne. Nekem is 9 éves a kislányom, aki már nem is olyan kicsi lány. ..:S

Őt már a kirakók, legók, mágnes táblák nem kötik le.Gondoltam valami hímzős dolgot,vagy Hannah Montannás cucc. vagy még a táncoló szőnyeg az még a hideg téli napokon is meg mozgatná :))

2009. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Gyönyörű emlékkönyvet, nőcis kistáskát, vagy ha szeret alkotni, akkor szép szalvétákat, ragasztót és fa cuccokat, amiket kidekorálhat, vagy szép, egyedi gyöngyöket, amiből egyedi ékszert csinálhat.


Könyörgöm, élő állatot NE, az ne meglepetés legyen, hanem komoly tárgyalások előzzék meg, és csakis komoly, hosszútávú CSALÁDI egyetértésből vegyetek/hozzatok el menhelyről...


Most szereztem gazdát két kutyusnak, és még van három csodaszép, ivartalanított cica, akiknek kéne szerető, felelős gazdi...

2009. dec. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!