Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékot kap karácsony...

Milyen ajándékot kap karácsonyra 2,5 éves kisfiatok ami nem mindennapos?

Figyelt kérdés
Most nem könyvre, puzzle,szerszámos készletre gondolok.Nem tudom mit kapjon a mamától és a testvéremtöl ezért kérek ötleteket.Mindennel szeret játszani nincs nála olyan,hogy kedvenc.
2011. nov. 10. 13:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem jól fogalmaztam a "nem mindennapos".Ugy értem ami nem autó,nem dublo.De való 2,5 évesnek.
2011. nov. 10. 13:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát pedig a 2,5 évesek ilyenekkel szeretnek játszani...

Legalábbis az én kisfiamnak (decemberben lesz 2,5 éves) mindene az autó és mindenféle jármű.

Mi transzformerre gondoltunk, mert imádja a szétszedhető autókat.

Most kapott egy távirányítós rendőrautót, ami szirénázik, az is jó karácsonyi ajándék szerintem.

De ezek is autók... Nem tudom mire gondolsz,a mi nem hétköznapi...

Bocsi, hogy nem tudok segíteni, azért leírtam:-)

2011. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Hát most olvastam a Lepkejújó elefántról.Valami ilyesmire gondolok.Nagyon sok autónk van és még fog is kapni karácsonyra csak valami mást is szeretnék neki.
2011. nov. 10. 13:47
 4/8 A kérdező kommentje:
A transzformer az kicsi darabokból áll?
2011. nov. 10. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, a transzformer átalakítható autó robottá. Mint a mozifilmben:-)

Mi az a lepkefújó elefánt?

2011. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van egy műanyag elefánt hosszú ormánnyal amit ha bekapcsolunk lepkéket fúly ki és azokat kell elkapni.
2011. nov. 10. 13:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat lepkefujó e..
2011. nov. 10. 13:57
 8/8 A kérdező kommentje:
fúj
2011. nov. 10. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!