Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányzónak mit vennél...

14 éves lányzónak mit vennél karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 17:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

smink, ruha, könyv, parfüm, könyv, könyv, ja és én könyvnek örülök a legjobban

14Ł

2010. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

smink kilőve- annak nem örülne...

a könyv nem rossz ötlet csak nem tudom mit szeret olvasni...

2010. okt. 29. 17:05
 3/18 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :)
2010. okt. 29. 17:06
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ha nemtudod hogy mit szeretnél véglegesen, vegyél neki könyvutalványt, vagy ruhautalványt, és arr váltja be amire akarja :)
2010. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ha már azt eldöntöttem,hogy valakinek könyvet szeretnék venni,de nem tudom konkrétan milyennek örülne akkor felhozom témaként a könyveket.

Nagyon egyszerűen rá lehet jönni,csak jól kell megfogalmazni a kérdést.

Pl.:"Képzeld el,most jelent meg ez meg ez a könyv.Azt mondják érdemes megvenni,nagyon jó könyv."

Esetleg nézz utána neten és mond el néhány mondatban,hogy miről szól.

Erre a lány tuti reagál,elmondja,hogy igen,ez elég jó könyv lehet vagy hogy ő nem igazán szereti az ilyen típusú könyveket,inkább a ... könyveket szereti:)



Úgyhogy ha felhozol egy ilyen témát tuti kapsz egy kis segítséget:)

15/L

2010. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

- könyv(utalvány)

- 1000 db-s (vagy nagyobb) puzzle valami szép mintával

- előfizetés kedvenc újságra (én speciel annak is örülnék, ha valaki hozzám vágná az október-novemberi Tattoo Energyt)

- CD

- kreatív dolog, ha szeret rajzolni, akkor márkásabb ceruza pl


Vagy kérdezd meg, mit szeretne. :)

2010. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

-könyvutalvány - abból olyan könyvet vesz, amilyet akar, de mégsem olyan mintha csak pénzt adnál neki, hiszen tudod, hogy jó dologra (könyv) fogja költeni


-valami ruha, pl. egy olcsóbb felső, valami egyszerűbb amit minden lány felvenne, nem kell túl divatosnak lennie


- egy DVD vagy CD


- ha szeret rajzolni, festeni, varrni, kézimunkázni, akkor menj be egy kreatív boltba és rengeteg ötletes dolgot találsz


- ékszereket hord? kisebb, egyszerűbb, színes fülbevaló, karkötő, nyaklánc...


- több kisebb dolog, pl. egy magazin mellé csokik, hajcsat, hajpánt...

2010. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kije vagy a 14 éves lánynak?

És mennyi pénzt áldozol az ajándékra?


Amúgy:

Ruha, könyvutalvány, ékszerek, tornacipőő^^ [nike, puma, adidas, converse, stb ilyesmi...], mobiltelefon-vagy ehhez cuccok, hajvasaló [csakis kerámia+turmalin bevonatú], hajgöndörítő [szintén], hajszárító [xD -na meg úgy mindenféle hajas cucc]


13,5/L

2010. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
könyvet esetleg, a mostani vámpyros vonalon lenne érdemes keresned: true blood,vámpírnaplók,twilight. ezek amiket mostanában a 14 éves körüli lányok menőnek tartanak.
2010. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

még ha a sminknek nem is,de egy édeskés parfümnek szerintem minden 14 éves lány örül

15/L

2010. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!