Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek ezt egy 14 éves...

Engednétek ezt egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Lányom 14 lesz és mindenképpen fekete hajat szeretne. Mogyoró barna haja van , sötét szemöldöke. Megbeszéltem vele, hogy nyáron a nyaralás előtt, kimosható samponnal befestheti, viszont könyörög ha tetszik neki akkor hennát rakjunk rá. Ez jó ötlet?

máj. 5. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem és nem.
máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem hennaznam, az kizart. Ha a suli nem tilja, akkor felolem szinezovel befestheti nyaron, de azt tudni kell, hogy maradektalanul a fekete szinezo se kopik ki a hajbol, inkabb leno. De ha meg akar szabadulni ettol szintol, egyszerubb, mint a henna.
máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Színezővel meg lehet próbálni, de ha mégsem tetszik, nehéz lesz megszabadulni tőle.
máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Én azt biztos hogy nem engedném! Egy gyerek ne fesse magát!
máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Engedném. 20 éve voltam 14 éves, a suliban majdnem minden lány festette a haját. (Pedig nem ribiképzőbe jártam, hanem művészetibe.)
máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Csakis kimosható színezővel, olyannal, ami pár hét alatt kikopik.
máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Hadd fesse, nem értem mi a baja ezzel akárkinek is. Fesse, vennék neki normális minőségű hajfestéket.
máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen, inkább én is lássam mit csinál vele, mintsem titokban kísérletezzen ki tudja mivel.
máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Hát, én piros hajjal jelentem meg gimis szóbeli felvételin, hozzáteszem megye egyik legjobb sulijáról beszélek. Semmi hátrányom nem lett ebből.

Ehhez képest egy fekete hajszínnel semmi gond nincs. Ez csak haj, ha nem kopik ki a szín, akkor majd lenöveszti.

máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

Magát a hajfestést nem tiltanám, de a fekete színt jelenleg igen.

Ha esetleg nem tetszik neki, nem áll jól, "rendbe hozni " a hajszínt feketéből se nem egyszerű, se nem olcsó mulatság.

máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!