Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért cikiznek az osztálytársa...

Miért cikiznek az osztálytársaim mert teljesen más a gondolkodásom?

Figyelt kérdés

Pl.: Egy lány megmondta, hogy nem tanul meg kötni mert hülyeség. Én meg mondtam neki hogy mi van, ha nem lesz pénze a gyerekének ruhára és neki kell varrnia/kötnie. Erre ő azt mondta hogy ő nem lesz akkora csóró. Csakhogy nekünk sem volt kisgyerek koromban pénzünk ruhákra és anyukám csinálta nekem -.-" És kicsit sem szégyellte el magát.


Még egy példa:

Az a nagy életcéljuk hogy gazdagok legyenek. Egyszer osztályfőnöki órán el kellett mesélni hogyan képzeljük el a jövőnket én meg szépen elmondtam amit szeretnék: Egy felújított parasztházat egy falun valahol a közelben és boldogan élni ezen a kis önellátó tanyán a férjemmel és a gyerekeimmel. Úgy röhögtek mintha valami akkora vicceset mondtam volna sűrű b*zmegezés között.


Na meg az is gáz nekik hogy jó cuccaim vannak (ZARA, H&M, Tally Weil, stb..) de turkálóból. És hogy nem káromkodok és nem kezdek ki fűvel fával és nem hárommillió kamubarátom van hanem három igazi. Ti mit gondoltok?


12,5/L


2010. okt. 26. 11:16
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Előző vagyok.. igazából 13/F vagyok, dec. 6-án leszek 14. Bocs az elírásért :D
2010. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak: NE akarj Ausztriába költözni!:S Egy évig se laktam ott de elég volt:( Szörnyűek..
2010. nov. 23. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!