Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért cikiznek az osztálytársa...

Miért cikiznek az osztálytársaim mert teljesen más a gondolkodásom?

Figyelt kérdés

Pl.: Egy lány megmondta, hogy nem tanul meg kötni mert hülyeség. Én meg mondtam neki hogy mi van, ha nem lesz pénze a gyerekének ruhára és neki kell varrnia/kötnie. Erre ő azt mondta hogy ő nem lesz akkora csóró. Csakhogy nekünk sem volt kisgyerek koromban pénzünk ruhákra és anyukám csinálta nekem -.-" És kicsit sem szégyellte el magát.


Még egy példa:

Az a nagy életcéljuk hogy gazdagok legyenek. Egyszer osztályfőnöki órán el kellett mesélni hogyan képzeljük el a jövőnket én meg szépen elmondtam amit szeretnék: Egy felújított parasztházat egy falun valahol a közelben és boldogan élni ezen a kis önellátó tanyán a férjemmel és a gyerekeimmel. Úgy röhögtek mintha valami akkora vicceset mondtam volna sűrű b*zmegezés között.


Na meg az is gáz nekik hogy jó cuccaim vannak (ZARA, H&M, Tally Weil, stb..) de turkálóból. És hogy nem káromkodok és nem kezdek ki fűvel fával és nem hárommillió kamubarátom van hanem három igazi. Ti mit gondoltok?


12,5/L


2010. okt. 26. 11:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Van az osztalybol valaki aki tamogat teged???? Amugy azert csufolnak mert nehez nekik elfogadni hogy te nem vagy annyira nagyravagyo.
2010. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Miért felejtené el a kötést? Én 10 évesen tanultam meg horgolni és ma is tudok...


Az értékrendeddel pedig semmi baj. Bárcsak minden fiatal ilyen lenne.

2010. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom ,hogy a nyelvtanban a miért kérdésre, (azért) mert a válasz, így a kérdésedben benne van a válasz, szóval nincs kérdés.
2010. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nem mindegyik azt mondja amit akar. nyilván van valahol egy übermenő srác/csaj aki megmondja, hogy mit kell mondani és aki nem azt mondja az a gyík. hidd el nekem én már rengeteg ilyenre láttam példát. egy van és azt kell lezúzni vagy tedd amit kell. kicsit olyanok, mint a vámpírok. vágd le a fővámpír fejét és az összes többi visszaváltozik. :)
2010. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
" nem mindegyik azt mondja amit akar. nyilván van valahol egy übermenő srác/csaj aki megmondja, hogy mit kell mondani és aki nem azt mondja az a gyík." nálam is így van. Onnan tudom, mert nem rég tudtam meg hogy egy fiú szerelmes volt belém (biztos forrás ő mondta egy ismerősőmnek az meg nekem) csak mivel én ilyen kis kitaszított vok ezért magában tartotta.
2010. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Azt olvastam hogy hárommillió karburátorom XDDDDDDD
2010. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi rossz benned figyelj ne figyelj olyankor rájuk ;)
2010. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
a három nagyon jó barátom gondolkodik még így. a többieknek pedig a kiskirálynőjük mondja meg mit akarnak. mivel most új suliba járok, külföldre minden osztályban csak kb. 3 magyar van az én osztálytársaim pedig pont a királylány meg a pincsije :P az egyik legjobb barátnőm Magyarországon tanul, a kettő mésik pedig velem együtt de nem találkozunk mert ők más osztályba járnak és messze lakunk..
2010. okt. 27. 16:04
 19/22 anonim ***** válasza:
én is karburátornak olvastam:D de szentem azért ilyenek mer nem értik mér vagy más mer most a legtöbb ember/gyerek pénzre vágyik meg minden jóra mer ezt látják mindenhol ha nem változol meg akk nem fognak elfogadni de nem kell megváétoznod szentem szard le öket 12L
2010. okt. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Heló!

Én 13/F vagyok, és nekem is kicsit más a világszemléletem.

Pl.: idén oszt táborban volt pár fiú aki átmászott csajokhoz bulizni (nem történt semmi), és ezért az ofő beígérte, hogy nem lesz több osztálytábor. A többiek meg azt mondják, hogy őket nem érdekli, ha emiatt ne lett volna több (amiatt h átmentek), meg az se, ha megraktak volna egy lányt. Mondtam nekik, hogy találtak volna más helyet és alkalmas időt. Kiröhögtek. Ami a pénzt illeti: a pénz eszköz és nem cél. A pénz hozzásegít a céljaidhoz. Nem boldogít, de jó ha van.

Örülök, hogy nem csak én gondolkodom így (bár a parasztházról lemondanék, inkább egy szép, hegyi tó mellé költöznék egy faházba, mondjuk Ausztriába ;)), és hogy vannak még "normális", nem vagánykodó fiatalok is.

14/F

2010. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!