Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ne figyeljek rá?!?! (Bővebben...

Ne figyeljek rá?!?! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, idén hetedikes. Egy héten 3 X van testnevelés óránk - általában az 5. óra előtt, de csütörtökönként a 6. órában.

Ezen a napon a 8. -asoknak csak 5 órájuk van, és ma odajött 2 fiú (a nyolcadikból). Kint voltunk az udvaron (betonos-pályán + salakos pályán + távolugrottunk), és a fiúk (a 8.- asok) leültek mellénk egy padra, és ott figyeltek minket.

Még nem is lenne olyan "égő", ha pont nem az a fiú jött volna oda, akibe 3 éve szerelmes vagyok (de Ő nem tudja).

És ott figyeltek minket, hogy mekkorát ugrunk, stb...(Ja, és hamarosan fogják mondani, hogy neked még nincs "pasid"?!? Húú de ciki!)


És mindenkit kinevettek, akár nagyot- vagy kicsit ugrott. Ha a tanár megdicsért minket, akkor ők tuti, hogy kinevettek.


Az a "probléma", hogy nagyon szégyelnős vagyok, és utálom, ha valaki néz (nem beszélve arról, hogy ki is röhög).

Meg állandóan lestrébereznek, pedig én NEM vagyok az. Év végén 2 db négyesem volt (matematika, és egészségtan), és már rögtön jött a szöveg, hogy: "Strééébeeer!" + a mi osztályunkban a "menő" lányok (ahová én nem tartozom) körében az a szokás, hogy aki év végén jobb bizonyítványt kap, mint ők, azzal megpróbálnak (és általában sikerül is nekik) kiszúrni.



A tanácsotokra lenne szükségem!


Köszönöm a válaszaitokat, és további szép napot kívánok nektek, egy 13 éves lány.


2010. szept. 23. 14:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Ink legyél stréber minthogy pár év múlva velük együtt állj sorban a segélyért... Szard le őket még ha nehéz is :D majd pár év majd vmi rohadt szar & nehéz munkát kapnak minimálbérért akkor belátják h tanulni kellett volna.


Igazgatónk mondása: "Mindenkinek jogában áll hülyének maradni..."


És oktatónk mesélte h volt neki pár sz*rházi tanítványa akik sokat lógtak stb és nem végezték el a szakmát. Egyszer vitte a gyerekeket kocsival szakadó esőben és mit lát? Azok a volt kölykök ott ássák az árkot meg lapátolnak szakadó esőben. Letekeri az ablakot és megkérdi h : Na megérte h nem tanultatok?! Mind azt mondta h inkább tanult volna egy kicsit. Ennyi...

17 F

2010. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egyszerűen ne törődj velük! Ha nagyon zavar akkor mondd meg a tanárodnak hogy küldje el őket. Egyszerűen idióták és kész. Ha ők csinálnak vmit akkor te is röhögd ki őket meg tegyél megjegyzéseket, ha ez se használ akkor csavard meg a fülüket! :D Egyébként ez a leírás:salakpálya,betonpálya,pad,távolugrós hely nekem NAGYON ismerős. Melyik megyébe laksz és melyik iskolába?


L/14

2010. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is ugyanez van (mármint a tanulás része) nekem is ezt mondják.És?? Én lesz**rom őket.Mondjanak amit akarnak nem érdekel.Én is szégyenlős vagyok de ha kell beszólok nekik:)

A fiúval meg ne foglalkozz érezd jól magad:)

Sok sikert:))

2010. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

azért remélem tudod, hogy a tesi jegy nem számít :D amúgy az általános suliban mindenki nagyon szemét, a felsőbbévesek aljasak voltak, akárcsak a tanárok (legalább is nálunk) tehát amit leírtál nekem is ismerős volt még 8.-ból. viszont amikor felmérés volt és csak azért is megcsináltam mindent, nem érdekelt ha röhögnek rajtam.. én ugyanúgy röhögök rajtuk, csak én azon, hogy milyen kis szánalmas életet élnek, meg most az a pár srác aki kiröhögött annó, olyan suliba járnak ahova a legalja jár...én pedig emelt angolra, szóval... :D

azzal pedig ne törődj hogy ki mit mond rád, csak tanulj, mert most ez a legfontosabb! hidd el gimiben minden alap tudásra szükséged lesz, és ha azokat most megtanulod, a jövőben nem lesz semmi gondod (: 17/L

2010. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

ismerős a helyzet nem vagyok az a "stréber-típus" a évvégén pár 3as is becsúszott (mondjuk akkor voltam 9.es), és ezért irigylem azokat akik jobbak nálam.

de többféle jótanuló van:

- aki mindig dicskszik,h megint 5öst kapott, de azokat nagyon nem birom (ők tényleg stréberek!!)

- vannak, akiknek jó tanulási módszerük van (őket elismerem, mert tényleg szorgalmasak, és általában készülnek, ők nem érdemlik meg a stréber jelzőt)

- vagy csak egyszerűen szivacs agyuk van (mázlisták)


amúgy sztem ne figyelj az ilyen bunkókra, a srác sem érdemli meg h ráfigyelj

és nem ciki ha 13 évesen nincs pasid, szerintem nem kell 2 havonta pasit cserélgeni, majd megtalálod azt a fiút, aki majd a barátod lesz

(mellesleg egy 14 éves srác nagyon érettlen ehhez... sztem)


ja: tartsd meg a max 2 négyesedet...

2010. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Istenem micsoda problémák..... hallod ne foglalkozz velük, tudom hogy szar érzés ebben a korban kitaszítottnak lenni, de ne hagyd magad befolyásolni a sötétség által. Maradj így és világíts tovább, és ha lestrébereznek, sz@rjál rá, tíz-húsz év mulva ugyanis a menő lányok kiégett krvk lesznek kráter-pórusokkal és kezdődő tüdőrákkal, te meg teszem azt vegyészmérnök, karrierrel, ambíciókkal, életcéllal és tele sikerekkel, már ha hajlandó vagy tanulni.
2010. szept. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat, nagyon kedvesek vagytok!


Kedves Utolsó: Igen, én nagyon szeretek tanulni, azzal nincs probléma, csak ez az állandó cikizgetés...:( De megpróbálok nem törődni velük.

2010. szept. 25. 12:22
 18/18 anonim ***** válasza:
78%

Lányok: Ne figyeljetek rájuk!!

A kérdezőnek: Már csak 2 év, (ezzel együtt) és ha így fojtatod, egy nagyon jó középsuliba vesznek fel téged, ők meg majd mennek szart pucolni ha buknak, és nem tanulnak. A lényeg, hogyha felvételt nyersz egy erős suliba, akkor oda csak értelmes emberek járnak, és nekik is ugyan az a céljuk mint neked, hogy jó munkájuk legyen és megtudjanak élni. Hidd el te csinálod jól ;) Én is utáltam a régi sulimat, éppen ezért, mert "stréber" voltam, és mert senki sem szeretett, de most kezdtem egy hatosztályos gimiben, és nagyon jól érzem magam. ott is ugyanolyan party-arcok az osztálytársaim, csak annyi, hogy velük lehet haladni órákon a tananyaggal. Sőt szinte én érzem magam butának.. :D Szóval a lényeg, tanulj így tovább, és hidd el neked lesz jobb.13/L

2010. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!