Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ne figyeljek rá?!?! (Bővebben...

Ne figyeljek rá?!?! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, idén hetedikes. Egy héten 3 X van testnevelés óránk - általában az 5. óra előtt, de csütörtökönként a 6. órában.

Ezen a napon a 8. -asoknak csak 5 órájuk van, és ma odajött 2 fiú (a nyolcadikból). Kint voltunk az udvaron (betonos-pályán + salakos pályán + távolugrottunk), és a fiúk (a 8.- asok) leültek mellénk egy padra, és ott figyeltek minket.

Még nem is lenne olyan "égő", ha pont nem az a fiú jött volna oda, akibe 3 éve szerelmes vagyok (de Ő nem tudja).

És ott figyeltek minket, hogy mekkorát ugrunk, stb...(Ja, és hamarosan fogják mondani, hogy neked még nincs "pasid"?!? Húú de ciki!)


És mindenkit kinevettek, akár nagyot- vagy kicsit ugrott. Ha a tanár megdicsért minket, akkor ők tuti, hogy kinevettek.


Az a "probléma", hogy nagyon szégyelnős vagyok, és utálom, ha valaki néz (nem beszélve arról, hogy ki is röhög).

Meg állandóan lestrébereznek, pedig én NEM vagyok az. Év végén 2 db négyesem volt (matematika, és egészségtan), és már rögtön jött a szöveg, hogy: "Strééébeeer!" + a mi osztályunkban a "menő" lányok (ahová én nem tartozom) körében az a szokás, hogy aki év végén jobb bizonyítványt kap, mint ők, azzal megpróbálnak (és általában sikerül is nekik) kiszúrni.



A tanácsotokra lenne szükségem!


Köszönöm a válaszaitokat, és további szép napot kívánok nektek, egy 13 éves lány.


2010. szept. 23. 14:42
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy ilyen hosszúra sikeredett az egész! (:
2010. szept. 23. 14:43
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Én is ebben a cipőben járok. Hetedikes, és 13 éves vagyok.

Detto ez. ( mármint a tanulás ) Van ott egy olyan paraszt lány hogy csak na. Bukott. Sikerült jó pár osztálytársamat magával rántani a mélybe. Az ő bajuk. Számukra én is stréber vagyok, annak ellenére is hogy csak 4.5 az átlagom. Szeretnék majd egyetemre járni, de nem azért mert stréber vagyok ( amúgy nem ), hanem mert azt akarok dolgozni, amit szeretek, és nem egy gyárban, vagy nem egy kasszánál ücsörögni! Van 4 normális barátnőm, csak sajnos ők olyanok, hogy "megvan a 4 - es oszt' kész". Én nem. Törekszem arra hogy ötöseim legyenek. Jó nem mindenből, de amiből tudok ötöst is szerezni, miért ne? Minél több, annál jobb. Persze a szótáruk a gec*, fasz*m stb. szerepel -.-. Itthon inkább tanulok, verset, mesét írok, mint eljárjak pasizni, cigizni stb. Na és? Értelmes, okos ember lesz belőlem, csodaszép tágas házam lesz, nem fogok nyomorban élni, nem leszek segélyezett, nem az ötnapos ruháimban fogok járkálni, büdösen mocskosan! Különben az év végi jegyeink erősen beleszámítanak az érettségibe. Majd csak lessenek mikor nem veszik fel őket sehova. Bocsi hogy ennyit írtam, kiengedtem a gőzt :D. Szóval inkább tanulj, ne foglalkozz velük. Tudom könnyű mondani, de hidd el, túl leszünk majd ezen a nem jut eszembe egy szó ami illik :D bocsi ). Szóval kitartás. A fiú előtt meg ha bénázol, nyugodtan röhögj magadon, bírják ha egy csaj emiatt nem törik össze, és jókedvű marad :)

2010. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
* szótárukban + bocsi a többi hibáért
2010. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy! Köszi a megnyugtató választ!
2010. szept. 23. 15:13
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Beleszámít az érettségibe? nanehogy.xDDDDDD

max a felvételibe okoskám.:DDD

bocs az offért

2010. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Ne legyél bátortalan, ha kiröhög az a srác úgy hpgy alig ismer akkor egy szemét f*sz, már bocs. Szólj vissza ne legyél bátortalan, ha kell üstd meg vagy nézd levegőnek azt aki szemétkedik veled. Ha hagyod magad és csendesen félrevonulsz akkor szenvedés lesz a suli. Saját tapasztalat.
2010. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
* hogy
2010. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Ne figyelj rájuk! Te csak maradj olyan, amilyen vagy! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!!!
2010. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Örülj neki, hogy ilyen jó a bizid! Amúgy meg nem vagy stréber, hanem okos.


Ők meg nem azok.

A hülye lányokat hagyd, foglalkozzanak a saját dolgukkal.

Te még bőven ráérsz pasizni, majd minden jön a gimibe (ahova ők nem fognak bekerülni, mert hülyék). Ott lesz sok kedves srác és te is találsz egy olyat, aki nem röhög ki csak azért mert te éppen tesizel.


Ne törődj velük, se azzal a fiúval, aki mindenkit kinevet. Gondolom sz@rul is esik.


Ha meg nagyon zavar (többeteket is), akkor szóljatok a tanárnak, ő majd elküldi őket.

2010. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
naaa igen, felvételit akartam írni. bocsi:D
2010. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!