Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kezdjek magammal? (bővebbe...

Mit kezdjek magammal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én az egyik szememre(jobbra) kancsal vagyok.

Páran kigúnyoltak kinevettek miatta.

Ma is 2 korombeli fiú hogy milyen kancsal bolti eladó leszel.

De viszont van egy lány aki bejön nekem meg én is neki.Ma is találkoztam vele.Én haverommal voltam ő barátnőjével.De még nem beszéltem vele.Szerintem őt nem zavarja ez a kancsalság.Akkor most ciki ez a kancsalság vagy ne foglalkozzak vele? Mit tegyek? 17/F


2010. szept. 22. 15:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy kancsal osztálytársam, mondjuk mi nem röhögtük ki meg semmi.

Középsulis volt, megműttette, ma már senki nem mondaná meg, hogy ő kancsal volt valaha (pedig mind a két szemére!)

Nagyon sokat javított rajta!


Én csak javasolni tudom, de beszéld át a szüleiddel az egész témát!


Hidd el, megnőne az önbizalmad :)

2010. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha vki kancsal csak ha nemtudom most pontosan engem néz-e v nem :D de nálad akk nem ilyen a helyzet :) ( :P Még mindíg az a szép lány jár a fejemben :D ) 17f voltam
2010. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Utolsó:Szerintem szólítsd le ha tetszik

Utolsó előtti:félek hogy lesz e valami következmény e

2010. szept. 23. 22:26
 14/18 anonim ***** válasza:

Én csak akkor műttetném meg, ha tuti jobb lesz, és ha végképp nemtudod magad elfogadni így. Amint kibékülsz a saját testeddel, az esteleges hibákkal együtt, máris másképp fog nézni rád a környezeted is. Tuskó gúnyolódók mindig voltak és lesznek. Eeket le kell rázni magadról. Légy tisztában az értékeiddel, és ne foglalkozz a kancsalsággal. Ez egyáltalán nem ciki. Ciki az, hogy vki képtelen tolerálni azt, hogy nem szabvány a külsőd. Égjen az ő képük miatta. Nézz utána a műtétnek, menj el szemészetre, kérdezd meg. Aztán laposan mérlegelj, kérd a szüleid tanácsát is.

A láy pedig ha tetszik, akkor ismerkedj meg vele. Ha nem tud így elfogadni csak miatta ne műttesd a szemed. A kapcsolatnak nem külsőségeken kell alapulnia, mert az idő múlik mindenki felett. A belső értékek sokkal fontosabbak.

2010. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nyilván látta kezdettől fogva a szemed, és bejössz neki. Hol itt a kérdés?

Ismerkedjetek, találkozzatok kettesben is, hívd el valahova. Hidd el, hogy a szemeddel együtt "nézett ki" magának. Nem ismerlek, de el tudom képzelni, hogy még szexi is lehet!

Fel a fejjel!

:o)

2010. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon jó tanácsokat!
2010. szept. 25. 09:19
 17/18 anonim ***** válasza:
Papám, jobb ha megszokod, ezt én mondom akire gyerekkora óta mutogatnak és nevetnek, mert egy félresikerült műtét és egy gerincferdülés miatt időnként, ha fájdalmaim vannak, viccesen járok. Idővel majd megtanulod kezelni, ha nem lehet segíteni rajta. Én például, aki engem kiröhög annak beverek egyet és lefújom gázsprével. Sírjon vért.
2010. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó:Engem eddig ritkán csesztettek max 2-3 szor e miatt kis beképzelt kis pö..ök
2010. szept. 25. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!