Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kezdjek magammal? (bővebbe...

Mit kezdjek magammal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én az egyik szememre(jobbra) kancsal vagyok.

Páran kigúnyoltak kinevettek miatta.

Ma is 2 korombeli fiú hogy milyen kancsal bolti eladó leszel.

De viszont van egy lány aki bejön nekem meg én is neki.Ma is találkoztam vele.Én haverommal voltam ő barátnőjével.De még nem beszéltem vele.Szerintem őt nem zavarja ez a kancsalság.Akkor most ciki ez a kancsalság vagy ne foglalkozzak vele? Mit tegyek? 17/F


2010. szept. 22. 15:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Műteni nem lehet? Mert gondolom akkor nem is látsz vele a legjobban.
2010. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Volt egy kancsal évfolyamtársam egyetemen. Normális csaj volt, és közülünk senki nem gúnyolta ki. Ha valakivel jóban vagy, ezt a dolgot a másik el is felejti.

Ha vki emiatt gúnyolódik, az nem érdemli meg, hogy csak egy szót is szólj hozzá. Biztos hogy nagyon rosszul esik Neked, de gondolj arra, az ilyenek általában azt próbálják ezzel leplezni, hogy önmagukkal nincsenek kibékülve valamiért.

2010. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát elvileg lehetne csak félek tőle.

Mi van ha mind a 2-szememre kancsal leszek..:S

Hát nagyon rosszul esik :S

2010. szept. 22. 15:34
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor műtesd meg, ha lehet. Egyrészt a szemed nem egészséges, mivel a kancsalság betegség, másrészt esztétikailag sem árt.
2010. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt kéne meg az önbizalmam tönkre teszi:S
2010. szept. 22. 15:56
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor mit akarsz még?? Vagy tovább nyígsz és maradsz ilyen, vagy teszel az egészségedért meg magadért is.
2010. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az aki a másikat valamilyen testi adottsága, hiányossága miatt kigúnyolja egy bunkó paraszt, ne foglalkozz vele. Ami igazán számít az a belső tulajdonság.

Ha jó srác vagy, ezt a lány is értékelni fogja.


Akkor műttesd meg a szemed ha Téged zavar, soha ne mások miatt csinálj dolgokat.

2010. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Állítólag nagyon megértő kedves vagyok.

Meg aranyos de ebbe nem hiszek..

2010. szept. 22. 16:39
 9/18 anonim ***** válasza:

Énis az voltam kb 2 évig szemüveges voltam és lekellett mindig ragasztani a szemem :D 3-4 éves koromtól használtam szeműveget és mikorra felmentem iskolába már nem kellett hála. Ha ilyen korodban neked is ezt csinálták vna biztos jóra jön. :D És szoktam látni egy lányt... ő is kancsal de annyira nemszoktam nézni mert nemtudom merre néz :$ de annyira gyönyörű :P


17 F

2010. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nálam lehet tudni hová nézzek.

Csak a jobb szemem..

2010. szept. 22. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!