Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, volt már olyanotok,...

Lányok, volt már olyanotok, hogy teljesen önkéntelenül arra gondoltatok, hogy jajj, remélem szakít velem emiatt (most mindegy mi miatt)? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
és aztán belegondoltok, hogy jajj miért mondtam ezt, de belátjátok, hogy tényleg azt kívánjátok, hogy szakítson veletek a barátotok?
2010. szept. 18. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
nem volt,de ha így érzed mért nem szakítasz te?
2010. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mert most éreztem így először, kb 2 órája, és iagzából én szeretem őt, nem is tudom miért gondoltam így:(

amúgy köszi a választ

2010. szept. 18. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Én éreztem már igy, és szakitás is lett a vége.
2010. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ

szerintem nálunk is így lesz:(

2010. szept. 18. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahha. De csak mert fiatal és meggondolatlan voltam. A legelső barátomat én dobtam és erre felvágta az ereit...:O 13 évesen. De nem halt meg csak hülye volt..-.- a Második barátomat meg nem mertem kidobni hátha ő is valami ilyesmit csinál..:) Aztán megcsaltam úgy hogy tuti megtudja, és meg is tudta, szakítottunk. Aztán pár hónapja beszéltünk... és kérdezte hogy miért volt ez. És elmeséltem neki.. aztán kiröhögött milyen hülye vagyok, és elhívott valahová... de mondtam hogy már nem vagyok olyan mint régen és hogy hagyjuk egymást mert nem szeretném rossz irányba vinni az életét.:)
2010. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,most vagyok ilyen helyzetbe:S
2010. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Cseles ;), de mondjuk tényleg jobb lett volna megmondani neki, de hát, én se merem...:(:(


Utolsó: sajnálom, remélem minden rendbe jön nálad is és nálam is.

2010. szept. 20. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!