Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskamasz gyerkőcnél, hogy...

Kiskamasz gyerkőcnél, hogy kezelitek azt amikor valamiért 5ször kell szólni és még akkor is majdnem neki ál feljebb?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra, hogy tegye le a telefont vagy száljon ki a PS-ből, vagy a számítógépből. Vagy menjen fürödni vagy hasonlók.
2022. febr. 13. 20:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Hát a végén már elég ingerülten 😆 vagy mire gondolsz?
2022. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmire, mert már azt hiszem hogy totál idegbeteg vagyok, de lehet nem egyedi akkor.
2022. febr. 13. 20:19
 3/33 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem egyedi.Én üvölteni szoktam.
2022. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%

Biztos nem egyedi


Ezektől a "mindjárt"októl kivagyok,és amikor rádörrenek már az 5.után még beszól,hát olysn en se tudok nagyon turelmes lenni mar

2022. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%
Net lekapcsol.
2022. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%
Pont azért nem hallgat rád mert ötször szólsz. Nem vesz komolyan, mert nincs következménye. Ha ordibálsz is max azért hagyja abba, mert irritálja a hangod, nem azért mert szót fogad. Odamész, elveszed, és ennyi.
2022. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
Túléltük. Kb. 1 évig tartott ez mindenre "felcsattanós" időszak. Ilyenkor mindig megálltam, mély levegőt vettem és visszagondoltam arra, hogy anyukám is mennyit "szenvedett" ezzel az időszakkal. Most 15 éves, és egy kezesbárány, nagyon jó a kapcsolatunk, mindenben segít, jókat beszélgetünk, lenyugodott.
2022. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
57%
Na most kicsit megnyugodtam. Azt hittem csak nálunk van ez a hagyjál már és mindjárt.... Néha nálam is elszakad a cérna és üvöltözök vele csinálja már amit mondok. Ha már kétszer háromszor szóltam és nem mozdul, elveszem a telefonját, ez az ami a leginkább rosszul érinti. Remélem hamar túl leszünk ezen az időszakon, mert amúgy egy tündér gyerek lenne, jókat lehet vele beszélgetni.
2022. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Az én fiam is nagyon értelmes és normális, azonban ha PS-ezik pár órát hétvégén akkor az előbb említettnek az ellentétje. Mintha a PS kimosná az agyát és kezelhetetlen és nem fogad semmiben szót csak mindenen akadékoskodik, flegmázik és sokszor kis bunkó megnyilvánulásai vannak.
2022. febr. 13. 21:21
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

Én is utáltam, hogy azonnal ugorjak, csináld ezt csináld azt MOST.

Megfogadtam, hogy én nem leszek ilyen, de még nincs gyerekem, csak párom. Ha megkérem erre - arra és azt mondja, inkább majd holnap, nem akadok ki rajta, na bumm. Nem dől össze a világ, ha reggel lesz csak seperve vagy ilyen.

2022. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!