Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Altatnal 11 honapos gyereket...

Altatnal 11 honapos gyereket egy emelettel feljebb?

Figyelt kérdés

2. gyerek. Nagyon rossz alvo. Gyakran felkel. Olyankor gagyog de sokszor morog, horog, ordit stb. Olyankor nagyon nehez aludni mellette.

Egy szobaban vagyunk mert az emeletet lassan csinalgatom. Az emeleten a halo szoba mar kesz. Altalaban parommal valtjuk egymast. Idonkent o alszik fent, idonkent en.

En ma talan 2 orat aludtam. 2kor ki is jottem annyira nem birtam a kicsitol aludni.

Parom erolkodik, hogy altassuk fent egyedul a gyereket babaor mellett. En aggodom miatta, hogy ha valami baja lenne nem vennenk eszre.

En parazom tul?


2022. jan. 16. 06:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Mondjuk én kivizsgaltatnam először, miért morog, horog vagy ordít, mert az nem normális.

Babaőr mellett miért ne vennének észre, ha baj van?

2022. jan. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Jellemzően a figyelmet akarja felhívni magára. Kicsit idegbeteg fajta.

Egyébként mellette fogzik is rendesen, telihold is lesz, tuti számítanak ezek is.

Én pl van amikor annyira jól tudok aludni, hogy nem ébredek fel rá, hogy vergődik. Csak a párom mondja reggel.

Múltkor a nagyobbik gyerek esett ki úgy az ágyból, hogy a konyhából babaőr mellett is alig vettük észre.

Én aggódom amiatt, hogy túl messze van ha hirtlen kellenénk.

2022. jan. 16. 07:17
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze


Igaz 1 szontea a házunk, de anyuéknàl emeleten alszik, ha ott vagyunk.

Hamarabb hallani bébiőr nélkül is, mint nàlunk.

Viszont bébiőrrel semmivel sem másabb

2022. jan. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Bèbiőrrel altatnèk, igen.

Gondolom lassan jàr, mozgàsfejlődès, fogzàs. Idegbeteg, a figyelmet akarja felhìvni magàra? Kis empàtia a sajàt gyerekeddel jò lenne.

2022. jan. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Idegbeteg fajta???? Bakker... meg vergődik.... Hm...
2022. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Idegbeteg fajta? Figyelmet akarja felhivni?


11 hónapos az isten áldjon meg, nem 11 éves.


11 hónaposan semmiféle hiszti nem létezik, és későbbi is teljesen normális érési folyamat, akkor is ha dög nehéz egy dackorszakossal, de ez nektek még messze van.


Idegrendszeri érés, fogzás, szeparációs szorongás mind mind befolyásolhatják az alvást. Igen, nem mindenkinél, de sok baba megszenvedni ezt az időszakot. Ti meg azért vagytok a szülei hogy segítsetek neki, nyilván egy idegrendszeri érésben vagy fogzásban nem tudtok segíteni tényleges, azzal tudtok segíteni hogy ott vagytok és megnyugtatjátok mikor erre van szüksége.


Nem értem az alapkérdést... nehezek vele az éjszakák (eddig értem), vagyis gondolom valamelyikőtök folyton ébren van vele. De miért lenne jó emeleten altatni? Attól nem lesznek nyugodtabbak az éjszakák és cserébe még az emeletre is fel kell menni ki tudja hányszor egy éjjel...

Mi a terv?

2022. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

6!


Nyilván az, hogy nem mennének fel, hanem aludnanak szépen nyugodtan, a gyerek meg hagy "vergődjön".

2022. jan. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Nem mindegy, hogy mellettetek "vergődik", vagy a bébiőrön hallod és ezért mész fel hozzá?
2022. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még nem javul meg a gyerek alvása.
2022. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Mi az, hogy idegbeteg fajta? Hogy beszélsz a saját gyerekedről? Én sem értem miért lenne jobb az emeleten, ha csak nem azért, amit a 7-es írt...
2022. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!