Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom rúdtáncol? Többi lent!

A lányom rúdtáncol? Többi lent!

Figyelt kérdés
Anya vagyok, a 17 éves lányom nemrég kezdett rúdtáncolni és már itthon is van ruda, mindig mutatja miket tud. Csinos és erős. Van okom félni, ha később pl egy bárban ezzel keresne pénzt? (Ő egyébként leszbikus szóval tényleg csak táncolna) Jó tanuló de szeretne önállósulni kicsit. Nem tudom mit gondoljak. Van hátulütője a sztripperkedésnek? Köszi a válaszokat!
2022. jan. 22. 19:05
1 2
 11/12 ronin83 válasza:
100%
Nekem is van ismerősöm, aki csinálja, nem kell többet beleképzelni, mint ami. Valójában botrány nehéz. Számomra simán elférne a többi szertorna mellett.
2022. jan. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

En is most kezdtem bele 24 evesen. Nagyon nagy onbizalom boostot ad es erositesnek sem utolso. Nem hiszem hogy aggódnod kellene, hogy sztripperkedni fog :) szerencsere egyre elismertebb ez a sport. Banom, hogy nem elobb kezdtem el.


Viszont az nagyon szuper hogy tamogatod ❤️

2022. ápr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!