Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A rúdtáncolást késő elkezdeni...

A rúdtáncolást késő elkezdeni 18 évesen?

Figyelt kérdés
Késő lehet 18 évesen elkezdeni a rúdtáncolást? Nagyon tetszik a sportág és szeretnék valami újat kipróbálni.

2021. febr. 23. 20:11
 1/9 DeMoR ***** válasza:
100%
Szerintem nem késő, hisz fiatal vagy még ahhoz. Ha valóban vonz és van rá inspirációd, akkor hajrá. Persze lehet világ rekorder nem leszel, de művelheted profin. ;)
2021. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Videót majd csatoljál, ha összejött 😀 Hadd lássuk vmi szépet 😀
2021. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogy késő, akár még versenyezhetsz is ha akarsz
2021. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem! Egyáltalán nem késő 😉
2021. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Én 23 évesen kezdtem :)

A csoportban voltak 40-es nők is, akik pár éve kezdték, az egyik versenyt is nyert :)

2021. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-össel (is) egyetértek.

Noha táncnak mondjuk, szerintem nem igényel annyi kifinomultságot, hajlékonyságot, mint a legtöbb (földi) tánc, ill. más művészi tornák. Sokkal inkább akrobatika és fitnesz, erőemelő sportnak is mondhatnánk.

Pl. Molnár Csilla is huszonévesen kezdett rúdtáncolni, de van, aki harmincon felül.

Vagy pl. Bogdán Blanka ugyan fiatalon műveli, de édesanyjával, Szandival együtt pedig légtornászkodnak, félelmetesen ügyesen, és mondjuk Szandi talán 40 is elmúlt, mikor elkezdett akrobatikázni.

2021. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
50%
De,pont hogy rengeteg hajlékonyságot, kifinomultságot igényel, kivéve ha csak alap szinten akarja elsajátítani. (5-ös voltam)
2021. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem
2021. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem késő, akkor még versenytáncot is el lehetne kezdeni (bár tény, hogy utolsó órában lennél).
2021. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!