Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lenne a jó megoldás ebben...

Mi lenne a jó megoldás ebben a helyzetben? Ti mit tanácsoltok? ( Nagyon el vagyok kenődve . )

Figyelt kérdés

Még (idén) augusztus 9-én kiírtam egy kérdést, de ez most lényegtelen - csak a szereplő benne ugyan az.

Szóval, én 13 éves lány vagyok. Anyukámmal ( akit nagyon szeretek ) és a nagyszüleimmel élek, mert a szüleim elváltak. Eléggé visszahúzódó, csendes lány vagyok, és szeretek mindenből - tanulás, különórák, stb... - maximálisan teljesíteni/megfeleni. ( Anyukám sokszor mondja, hogy nem kell mindig mindenkinek megfelelni, vissza is lehet szólni ! - amit megjegyzem, szoktam is :)

Van egy 18 éves fiú - aki Magyarország legnagyobb utazócirkuszában él és dolgozik - és az elmúlt évek során nagyon-nagyon megtetszett.

Még sosem voltam "SZERELMES"... ( Nagyon furcsa érzés, le sem tudom írni - de amikor meglátom, elkezd gyorsan dobogni a szívem, izgulok, elpirulok, stb. stb. ) Nem tudom, hogy most mit kéne tennem?!? Mindenáron cirkuszban szeretnék dolgozni, de nem artista/akrobata/bohócként...

Már írtam Neki többször e-mailt, amire válaszolt is, de nagyon röviden. ( Persze általános dolgokról írtunk, nem szerelemről - ezt le sem merném írni Neki :-D )


( Egy évben max. 5-6x találkozunk - a cirkuszban. )


A kérdésem: TI MIT TENNÉTEK A HELYEMBEN?


2010. szept. 1. 20:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt kell mondanom, de felejtsd el. Ebből nem lesz semmi. Sok a korkülönbség, és ahogy írtad, utazócirkusz. Alig tudnátok találkozni. Próbálj meg mást keresni:) Sok szerencsét:)
2010. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!