Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én 14 éves vagyok, de miért...

Én 14 éves vagyok, de miért az idősebbek jönnek be?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és csak kb. 18 éves kortól tetszenek a pasik. Bár én is többnek látszom (16-nak) de, nemhiszem h ez fel"jogosít". Még nem volt barátom, de próbálkoztak eddig is. Kicsit fura, mert nővéremnél 18éves nála szüleim kivoltak akadva a 4 év korkülönbségen, de végül elfogadták. Szerintetek mit csináljak? Jöjjek össze idősebbel vagy, mi legyen?
2010. aug. 28. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom a férfias pasikra buksz, nem a vasalthajú, csőnacis gyerekekre. Megértem, ha lány lennék, (mert fiú vagyok) én is az idősebbeket nézném meg, nem a 14 éves SP koncertekre járó nyomi fiúkat. Sok szerencsét, válassz a 16 éves korosztályból, biztosan nem tolerálnák a szüleid a 18 év fölötti barátod. Még egyszer sok szerencsét!
2010. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Hat szerintem ez normalis...vagyis enis elgondolkoztam ezen nehanyszor mert nekem a sztarok is nagyon tetszenek akik 20on 30 evesek...s vannak akik tetszenek akik tobbek mint en joval...enis 14 vagyok...es hogy megnyugtassalak egy cipobe jarunk...pl a tesomnak vagyis a noveremnek aki most 21 egy 31 eves baratja van...es anyumek kozott is 8...de szerintem ilyen korban meglatszik az a 4 ev vagy tobb:P:P Remelem segithettem valamicsket:D
2010. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Megértelek. Egyrészt azért, mert én is az idősebb fiúkat szeretem, bár nekem a férfi 30 kezdődik nem 18-tól, de én idősebb is vagyok nálad. Másrészt meg a korod béli fiúk mindenhogy kinéznek, csak fiúnak nem. Annyira ellányosodtak az utánam lévő korosztály "férfi" tagjai, h csak ámulva nézek, mi az isten lesz itt 10 év múlva? Sztem 14 és 18 nem gáz. Ha azt mondanád, h egy 40 éves ember tetszik, na az gáz lenne. :)
2010. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
mert a korodbeli srácok éretlenek, gyerekesek, és egytől eggyig úgy néznek ki mint egy lány.
2010. aug. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nincs kedved msn-ezni?

merre laksz?

18/f :D

2010. aug. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

én is így vagyok :)

rosszul vagyok a nyálas pasiktól,igazi férfias pasik az igaziak számomra ,18-30-ig sokan bejönnek :)

14,5/L

2010. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem a minimum hogy egy korú legyen velem, tehát tőlem fiatalabbal csak haverkodási szinten állnék szóba, a max pedig 19 év. Ennél idősebbekkel nem szívesen járnék.


L/14

2010. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Húh, hát köszi! ;) Hát igen, nem a lányos pasik jönnek be mert ezzel az erővel lesz*i is lehetnék... Öm..így neten nem ismerkednék, amúgy Nógrád megyei vagyok. Elég nagy elvárásaim vannak a partnerekkel. Nem mindenki "felelne" meg.
2010. aug. 29. 14:41
 9/13 anonim ***** válasza:
ismerkednék korodbeliekkel:) 44/f
2010. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért nem pedok kellenek nekem :D
2010. szept. 5. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!