Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek neki? Tudom, hogy...

Mit vegyek neki? Tudom, hogy a könyökötökön jönnek ki az ilyen kérdések, de semmi ötletem.

Figyelt kérdés
1 fiút húztam(12), tök csöndes, kb mintha nem is lenne.Annyit tudok róla, hogy imád síelni, és nem tud varrani, de ebből nem tudok elindulni.Új gyerek, most is éppen beteg, senki nem tud róla kb semmit :/ ti mit vennétek neki? És minek örülnétek? Pl.:ha könyv akkor milyen? Lövésem nincs mit vegyek, légyszi segítsetek!:)
2010. dec. 11. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki 1 fél sílécet mert az csak feleannyiba kerül mintha egy pár sílécet vennél.Csak nem fér bele a mikulás zacskóba.
2010. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gondolom olcsóbb ajándék kell.

Mikuláscsomag vagy karácsonyiajándék?

Gondolom az utóbbi :)

Hát vegyél neki egy hógömböt amibe egy síelős kép van benne,( egy hegycsúcsról pont jönle az ember vagy hasonló) veszel hozzá csokikat aztán kész :D:D

Amúgy milyen értékben lehet ajándékot venni??


UI: én a legjobb barátnőmet húztam,szóval nem lesz nehéz dolgom :D:D

2010. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem kaptunk semmit határt! De kb 2000ft ért akarok!ja és szeret kosarazni is :)
2010. dec. 11. 16:01
 4/10 anonim ***** válasza:
kosárlabdás kulcstartó,vmi csoki,meg nemtudom:)
2010. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valami jó pofa bögre én örülnék neki és nem is drága!!!!
2010. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy szép toll, 2011-es határidő naptár, kulcstartó, zseblámpa, kisebb foto album,
2010. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

vegyél neki egy síelő macit, vagy egy kosaraző egeret! Vagy egy füzetet, kemény táblásat, ragaszz rá ilyesmit szalvétatechnikával, és írd rá: ÁLMOSKÖNYVEM

És írd bele: ide írd az álmaidat! A fiam kapott ilyet egy alig ismert lánytól, örült neki, ma is őrzi.

2010. dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vehetsz egy olyan könyvet, ami neked is tetszik. Egyidősek vagytok.
2010. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vmi síelős dolgot, amiket előttem is mondtak. Plusz a bögre mindig szupi ajándék és még hasznos is. Csokit is mindenki szereti. Csinálj neki ilyen csomagot amiben ezek vannak:)
2010. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az álmoskönyv jó ötlet, de nekem nincs ennyi kreativitásom :/ Plüsst meg vennék, de hol lehet kapni??
2010. dec. 15. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!