Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a 11 éves lányotokn...

Engednétek a 11 éves lányotoknak a szőrtelenítést a lábán?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 20:55
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
65%
A lányom most lesz 11 éves és neki is sötét szőr van a lábán.Már egész tanévben nyavajgott hogy állandóan őt csúfolják ha szoknyában volt,de ellenálltam neki.Aztán a legnagyobb melegben is harisnyát húzott,hát akkor már nem volt mit tenni elkezdtük a borotválást.Talán korai,de ha minden nap nevetség tárgya az meg lelkileg teszi tönkre.Szóval megértem a problémádat.
2010. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
67%

Miert lenne korai? Ugyanugy zavarja ot is, mint benneteket:) Raadasul allandoan csufoljak miatta..

A borotvalastol pedig NEM lesz erosebb a szor. Azert hiszik csak, hogy erosebb lesz, mert ugye a tovet vagja el, tehat nem vekonyodik el a szorszal, ahogy no, ezert erosebbnek tunik, de nem az. Meg az is kozrejatszik, hogy sokan a tizes eveik elejen kezdik, es akkor amugy is erosodik a szorzet, aminek semmi koze a borotvalashoz.

Tehat NEM NEM es megegyszer NEM erosodik a borotvalastol. Nyugodtan borotvalja a kislany:) (En is evek ota borotvalom a szort, nem erosodott semmit se)

2010. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Nagyon ügyes volt!


Kb: 1 óra alatt nagyon fájdalmasan elkészült a jobb lába hatodával, ami szerintem egy kezdőnek éppen megfelel...

2010. aug. 25. 00:59
 44/46 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem engedje..:) Ha látszik, akkor lehet piszkálni fogják az iskolába, hogy miért nem szedi le..és az szerintem nem jó érzés lenne neki. :(
2010. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Inkább a gyantázással kezdenék, ha már valamit csinálok...
2010. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 12 (nemsokára 13) és mindig is szőke voltam..szőke haj , világos szemöldök , szőke "szőr"...nemrég keztem "barnulni"..és igy nagyon látszott a lábamon a szőr h bebarnult...és én apuval lakom , mert anyum meghalt (:S :'( ) és én nem kérdeztem , mert nem beszélünk ilyenekről apuval..és szerintem örülj h te tudsz segiteni a lányodnak ebben , mert én már soha nem fogom megtapasztalni ezt az anya-lánya kapcsolatot..és ugy piszkálni se fogják..tudom milyen ennyi idősnek lenni , és a lányoknál most kezdenek a hormonok "működni"..és az van..ha egyszer bemész egy záz hajjal/pólóval/gatyával..stb. akk piszkálnak , kiröhögnek , ami nagyon-nagyon kellemetlen..ugyhogy megértem a lányodat teljesen, hogy nem akarja hogy emiatt nevessenek rajta..persze a Te bizonytalanságod is érthető , de szerintem gyantázzátok le , vagy borotváljátok , és próbálj nyiltan beszélni a lányoddal , MINDEN ilyesmiről , mert igy a késöbbiekben mer majd hozzád fordulni. ha most nem segitessz neki ilyen ügyekben , el fog zárkózni , és nem akar majd ilyenekről beszélni veled. bocsi ha hosszú lett :$
2010. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!