Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a 11 éves lányotokn...

Engednétek a 11 éves lányotoknak a szőrtelenítést a lábán?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 20:55
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
0%
Ha most kezdi akkor 13 éves korára erdö lesz a lábán
2010. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
81%
Hát nekem a borotválástól sem lett erősebb a szőröm, csak ugye többször kell csinálni, mert hamar kinő. Én 14 voltam, amikor először epiláltam a lábam géppel. Aztán meguntam az ezzel való szöszmötölést és elkezdtem borotválni. Aztán ezt is meguntam és gyantáztatni kezdtem. Ez jó volt, mert öt-hat hétig simán kibírta. Aztán terhesség után extra erős lett a szőröm és sűrűbb is, mint volt. Gondolom a hormonok miatt van, pedig most is gyantáztatom. Izzadásra pedig szerintem tök jó az Aloe Verás izzadásgátló. Nem olcsó, de jó sokáig elég.
2010. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Izzadásra azt mondják a legjobb a sókristály dezodor és a stift. A stift cirka 1,5 évig elég. Van belőle a Balea (dm) amit nagyon dicsérnek és sokan mondják hogy a legjobb. Be kell nedvesíteni használat elött. Persze ezek a kristály deok nem a legolcsóbbak 1000-2000 forint között mozognak viszont tovább tartanak mint a hagyományos dezodorok. Nincs illata.

21F

2010. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
én 14 voltam.szerintem amikor hónaljban is elkezd nőni, akkor jó egyszerre elkezdeni a lábat is.
2010. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
74%
Én már rég elkeztem 11 évesen...Borotválom és nemerősödik a szőr. Simán szőrtelentsétekde ne krémmel...Semmit nem ér.
2010. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim válasza:
81%
amikor én megkértem anyámat, hogy szedjük le a lábamon, mert borzasztóan néz ki, (ezt 13 évesen) akkor mondta, hogy hülyeség, mert majd nő alábam és majd nem lehet a szőrszálakat látni, mert majd eltűnnek a lábamon... pár napra rá apám ragasztott valamit szalaggal, és anya mondta, hogy rakjon a lábamra is és húzza le mert le akarom szedetni... apám kiröhögött és mondta h ne legyek hülye... és ezzel csesztettek hetekig... megalázó volt.. nem is mondok anyámnak el semmit, de semmit, nem hiányzik h megint megalázzon..... jó a lányodnak h ilyen anyukája van!
2010. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
77%
13.15:a hideg is kirázott,tudom milyen rossz amúgy is ha az embernek szőrös a lába lány létére,és ha ráadásul a saját szülei szórakoznak rajta...
2010. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

13:15

Sajnállak...


A szüleidtől kérd meg, vagy addig nyúzzad őket, amíg meg nem engedik (tapasztalat). Tudom, nem a legjobb, ha egy erdő van a lábadon, éés mondd meg anyudnak, hogy ő is biztosan borotválja/ta...

2010. aug. 24. 13:59
 39/46 anonim ***** válasza:
81%

én biztosan megengedném ha majd lányom lesz, mert az én szüleim nekem még mindig nem engedik pedig már legalább 3 éve nekem is olyan a szőröm a lábamon mint a lányodnak. mindent megpróbáltam már hogy rábeszéljem őket de nem megy :( és engem már 2 éve csúfolnak miatta.

14/L

2010. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

14:16


Megértelek... Némelyik szülő nem képes dolgokat elfogadni...

2010. aug. 24. 16:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!