Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a 11 éves lányotokn...

Engednétek a 11 éves lányotoknak a szőrtelenítést a lábán?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 20:55
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
35%
szörtelenítő krémet neeee, amit fújni kell!!! ha száraz v érzékeny a bőre, akkor teljesen kiszárítja, és borzalmas szaga van annak a cuccnak! Nekem teljesen kiszárította, piros foltok lettek a lábaimon, azt mondtam anyának ha még1x ki akarom próbálni ezzel a szörtelenítést, akkor vágjon pofon :D:D egyébként igen, borotválja, oké h megerősödik de úgyis mindig le kell majd ezután szörteleníteni, akkor meg nem mindegy...? amúgy a borotvahabok nekem eddig beváltak, most egy rossmanosat használok! 17/L
2010. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

ma 22:12


köszi a válaszodat

2010. aug. 23. 22:22
 23/46 anonim ***** válasza:
51%
szívesen!(: 17/L
2010. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Tudnátok még, hogy mit használjon a lányom a kellemetlen izzadság szag ellen? Válaszotokat előre is köszönöm.
2010. aug. 23. 22:28
 25/46 anonim ***** válasza:
81%
Izzadásgátló dezodort. De már ne haragudj, többen szívesen segítettünk erre egynek külön megköszönöd,mert ő olyan választ adott amit szeretnél? Milyen dolog ez?
2010. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Jaj sajnálom... Bocsi...


Mindannyiótoknak akkor...

2010. aug. 23. 22:42
 27/46 anonim ***** válasza:
10%

Én meg mondok mást, kövezzetek meg:


ne szedjétek le, éspedig azért, mert még kislány hozzá. Máskor a nemi érés jegye volt a szőrösödés, ha valakinek nem volt, akkor csúfolták, hogy még kislány, ugyanúgy, mint a menszesszel. Most meg mi a nemi érés jele? Ha szexuális életet élnek. No, nem azt mondom ezzel, hogy a lányod is él, mert nyilván nem, biztos nem úgy nevelted, de ha még nem is pasizik, akkor minek leszedni? Elvileg a pasik miatt kell leszednünk nekünk is, felnőtt nőknek, hogy tetsszünk nekik, akkor neki még minek? Pont így fog szegény kislánynak látszani, mert a pofija biztos, hogy kislány még. Nem tartom jó ötletnek, nekem sem engedték annak idején. Egyedül a szemöldököt tartom jó ötletnek, mert az egyből látszik és meghatározza az arcot, de nekem azt is csak 18 évesen engedték szedetni, amikor már nem tudtak igazán beleszólni, pedig sűrű fekete szemöldököm volt. Azóta a tekintetem is más. Nos, a véleményem ennyi.


24/L

2010. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Hááát nem hiszem. lHidd el, ismerem a lányomat, és részletesen felvilágosítottam, de neki nem tetszik a fekete szőr, mert úgy néz ki mint egy "bácsi"...
2010. aug. 23. 23:01
 29/46 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Az én lányomnak először hónaljban kezdtünk szőrteleníteni 11 és fél évesen mert szörnyen nézett ki valóban, jobban izzadt ( ami ugye nem rózsaillatú) és egy bőrgyógyászati kezelés miatt is sürgős volt. Epilátort használok/-tam és neki is azzal próbáltuk mert hiába fáj, sokkal szebb lesz és nem lesz erős. Mára megszokta és nem is fáj neki annyira, ezért a 13. születésnapja előtt a lábát is megcsinálta. Nem akarta, mert fáj meg tovább tart, de ronda volt valóban és hát amit szülinapján viselt miniruha, ahhoz a bozontos láb nem túl szép :D:D Szóval lényeg az, hogy ha fizikailag is tart már ott, akkor nyugodtan megpróbálhatjátok. :) 39/N
2010. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

A gyantázás azért lenne jobb,mert nem szúrósan és nem egyszerre nő vissza,ráadásul sokkal tovább marad sima.Otthon gyorsan meg tudod csinálni neki.

Nekem kemo miatt kihullott a hajam,és minden egyéb szőrzetem,kb 4 hónapja nőtt vissza.Gondoltam,kaptam egy új esélyt-rondán szőrös a lában-,csak gyantázni/epilálni fogom ezentúl.Hát sajnos meg kell mondjam,az elején említett előnyökön kívül semmi féle gyengülést nem tapasztaltam.:(

2010. aug. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!