Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mért nem engedi anya, hogy...

Mért nem engedi anya, hogy borotváljam OTT?

Figyelt kérdés
13/L
2010. júl. 25. 22:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nem, nem szeretnék szexelni...xD

13 évesen?!

2010. júl. 26. 13:08
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha nem azert akarod akkor nyilvan esztetikai okokbol akarod mondjuk a strand miatt?Akkor meg ugy kellene anyukadnak eloadni hogy nem szexelni akarsz hanem csak zavar ha kilog a furdobikini alol a szor,es pont:)
2010. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen kezdtem el a nemiszervemet borotválni,mert higiénikusabb az,hogyha ott nincs vagy alig van szőr-mert hiába fürdik vagy zuhanyzik le az ember mindennap,ott aztán sok a baci..és én nem szeretném,ha letelepednének.Anyud egyébként gondolom azért nem engedi,mert minek az neked?:s

Amúgy ha tudsz szerezni gyantát,akkor azzal inkább,mert a borotva elvághatja(főleg a nagyajkakon extra érzékeny a bőrfelület),és akkor fél óráig vérzik..én már jártam így,azóta jobban vigyázok.

Várj vele még egy évet,főleg ha nem olyan erős a menstruációd,mert még az a szőrmennyiség(ami tippem szerint neked lehet) még nem olyan sok..viszont nekem már sok lenne..:s XD

2010. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem kell rá engedélyt kérni de szerintem fontos mert : 1. Higiénia (!) 2.Viszket 3.Zavaró lehet ..
2010. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
csaj vok de borotváldd csak le. nekem még magamnak is zavaró a dzsungel.. néha ha hagyom megnőni azon csodálkozok hogy , hogy-hogy nem jön ki onnen egy tigris vagy valami dzsungeles élőlény. totál gáz és nekem akkor szur ha van. és nem erősebb soha.
2010. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Valaki írta, hogy menjen el kozmetikushoz, ha le akarja gyantáztatni. Több kérdésben olvastam már, hogy mindenképp kozmetikussal csináltassa. Miért olyan fontos a kozmetikus ha itthon is meg lehet csinálni?

És miért baj ha pl én most itthon nekiállok egyedül?

2010. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
borotváld le titokban.:D énis ugycsinálom..és tényleg undorító amikor kilátszik..nem csak nyáron a strandon, akár tesin vagy bárhol.. és jobb érzés szőrtelenül.:)
2010. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ne kérj engedélyt. most mi van, ha leborotválod? :O úgyse nézi meg. xD vagy igen?? :O énis simán lesuedem, mert enegm is nagyon zavar. :P

13/L

2010. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én 1 éve borotválom,és anya nemtudja.nem kérdeztem meg tüle,mert a szülők egyből arra gondolnak,hogy na most a lánya nemszzüz.
2010. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"tüle" "nemszzüz"


Nyelvében él a nemzet!

2010. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!