Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom elégedetlenkedik,...

A lányom elégedetlenkedik, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy 16 éves kamasz lányom nem érti meg, hogy nem tudom neki ugyanazt az anyagi szintet nyújtani, amit évekkel ezelőtt megszokott. Régebben sok márkás ruhája (adidas, converse, stb) volt de mióta szegényebbek lettünk, csak kínaiból tudok neki ruhát venni, ezért ő a régi kopott, szakadt ruháit hordja. (vagy néha napján turiból vesz magának valamit) Nem érdekli az sem, ha megszólják, úgy van vele, hogy ő nem akar beolvadni a tömegbe, rosszul érzi magát ilyen ruhákban. Elmondása szerint ő alternatív, és ennek az egyedi feltűnő öltözet a lényege. Jó ez így, hagyjam rá, vagy mit tegyek?
2008. nov. 15. 19:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
már kicsit megenyhült :) majd kinövi.. remélem.
2009. máj. 12. 08:10
 12/12 anonim válasza:
Szerintem elég nagy ahhoz, hogy magának vegye a ruhát. Ha nem tetszik neki a kinai, akkor add oda azt a pénzt, amit rászántál, és vegyen belőle olyat, amilyet akar/tud. Az én muterom is vett mindenféle ruhát nekem, de csak kidobott pénz volt, legtöbbjét fel sem próbáltam.
2010. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!