Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mikor érdemes az iskolakezdésh...

Mikor érdemes az iskolakezdéshez való holmikat megvenni, most vagy augusztusban?

Figyelt kérdés
Van, aki szerint agusztusra semmi sem marad, mások szerint meg akkor nagyobb a választék és több az akció. Ti hogy tapasztaltátok?
2014. jún. 3. 21:31
 1/10 H.Orsolya ***** válasza:
Bár az én kisfiam még messze van ettől, de én szerintem fokozatosan vennék meg mindent, ha valami megtetszene megvenném, mert így nem egyszerre kell kiadnom annyi pénzt. pl. Táskát tuti előre megvenném. Füzetekre meg úgyis kapsz listát az iskolától ( legalábbis nálunk úgy volt), akkor az alapján tudsz vásárolni.
2014. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na szóval nekem még nincs gyerekem (és remélem egy darabig nem is lesz :DD), de apuék úgy csinálták amikor a húgommal kisebbek voltunk, hogy júniusban megvették pl. a táskát vagy tolltartót ha kellett, júliusban a füzeteket, augusztusban a cipőket és a tesiruhát, szeptemberben pedig kaptunk ruhát.


Így sokkal barátságosabb volt, mintha mindent az augusztusi fizu után akartak volna megvenni.

2014. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreérthető voltam, (én is be tudom osztani a fizumat :)), az érdekelne, hogy mikor van több holmi a boltokban! :))
2014. jún. 3. 22:27
 4/10 A kérdező kommentje:

Például szeretnék a lányomnak szép dolgokat venni (oké, nem cél, hogy aranyáron legyen, vagy hogy nagyzoljunk, de ha lehet, ne olyan legyen neki, mint 5 másik gyereknek az osztályban, mert összekeverheti), ezért akkor szeretnék menni, amikor legnagyobb a választék.

Nyilván nem a hurkapálcára és a HB-s cerkákra gondolok, hanem pl tornadressz, tolltartó, táska, tornacipő, ilyesmik.

2014. jún. 3. 22:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Én most már folyamatosan figyelem, hogy mit hol lehet jó minőségben, és jó áron kapni. Ami éppen jó árban van, azt megveszem, így a nyár alatt meglesz minden, és nem is egy hónap alatt kell mindent beszerezni, így egyszerre nincs akkora kiadás sem.
2014. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
papír írószerben dolgoztam, mi iskolakezdésre töltöttük fel a készletet, és adtunk ki akciós újságot. Ma már a nagyobb hiper-szupermarketekben ugyanúgy mint a karácsonyi szezon, előre tolódott az iskolaszezon is, nem figyeltem mostanában, de szerintem júliusban már pedzegetik a bevásárlást a vevőknek. Kreatív Hobbyban dolgozom, mi nem klasszikus iskolakezdési termékeket árulunk, de a rajz, művészcuccok készletét mindig július végén, augusztus elejére turbóztuk fel. A folyamatos vásárlás pedig valóban az egyszeri nagy összegű kiadástól óv meg.
2014. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi, erre voltam kíváncsi. Akkor még várok egy kicsit, illetve folyamatosan nézelődök inkább. Bár szívem szerint már most rohannék mindent megvenni (és nyilván sok felesleges kacatot is), de akkor elosztom és csak az alapdolgokat veszem meg most, a "színesebbeket" majd később.

Szerinted elképzelhető, hogy pl egy iskolatáska drágább lesz augusztusban, mint most?

2014. jún. 4. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz drágább.

Nekem egyenlőre sikerült visszafognom magam és még csak a táskát és a tolltartót vettem meg.

A lista már megvan, még várjuk az iskolakezdési támogatást, utána tuti, hogy rohanok soppingolni.

Nem erényem a türelem :)

2014. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
inkább julius,agusztusban érdemesebb vásárolni mert akkor akcioznak igazán a boltok.
2014. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nálunk most táskára és tolltartóra 20%akció van ezeket megvettem , minden másra júli 20tól lesz azokat meg akkor
2014. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!