Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első osztályos gyerekkel...

Első osztályos gyerekkel szoktatok otthon gyakorolni, írást, olvasást?

Figyelt kérdés
okt. 21. 14:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%
Normális helyen, normális tanár elmondja a szülőnek, hogy otthon pihenni kell. Annak a kisgyerek így is van egy 8 órás munkanapja.
tegnapelőtt 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
4 óráig ott van. Ebből tulajdonképpen 1 órától kezdve tanulnak, fél 4 után mondjuk már csak játék van. Viszont azt vettem észre, hogy az én elsős gyerekem ki van fáradva mire érte megyek. Nem tudom már igazán ,,munkára" ösztönözni, így csak akkor van gyakorlás, ha látom rajta hogy nem csak kedve hanem türelme is van hozzá. Így hol gyakorlunk hol nem. És amúgy eddig minden rendben vele.
tegnapelőtt 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Iskolaotthonos osztályba jár. Kitűnő tanuló volt elsőben és eddig most is. Mindig csak a kötelező házikat írja meg, de azt is egyedül, nyilván ha segítség kell segítek, de ügyes, jól boldogul szerencsére.
tegnapelőtt 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!