Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Van még ahol ma este került...

Van még ahol ma este került elő a múlt tanévi penészes szendvicsmaradék a gyerek táskájából?

Figyelt kérdés
Egész nyáron ott volt a táska, ahol az uzolsó tanítási nap letette. Most az esti bepakolásnál meg rögtön így indítjuk a tanévet...
szept. 1. 21:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%

Nekem volt ilyen mikor diák voltam de nem tudom hogy nyári szünet volt-e vagy csak valami rövidebb.

De zacskóban volt, szóval semmi kárt nem okozott.

szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer bennhagytam egy narancsot a nyári szünetre a táskámban. Konkrétan szaga van az emléknek.
szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Benne volt az enyémnek is, de bő 1 hónapja észrevettem. Addig nem foglalkoztam a táskákkal, akkor gondoltam kimosom.
szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Új táskát kapott idén, a régi sulissal meg utazott így ki volt pakolva. De régebben jártam így.
szept. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk anyukám aznap kipakoltatott mindent ahogy befejezodott a suli, és kimosta.

Ha a gyerekem sulis lesz, én is így fogom csinálni. Elképzelni sem tudom hogy 3 hónapig mit keres egy szenya a táskában.

szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%
Sosem fordult elő, mivel az utolsó nap után amikor még könyveket kell vinni teljesen kiürítem és bevágom a mosógépbe...
szept. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
17%
Gratulàlok!
szept. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, hogy egy hétvégére benne maradt a kajamaradék, de egész nyárra?

Azért szoktunk takarítani, több mint 2 hónapig nem kellett a táska, meg is lett tisztítva, mielőtt elpakoltuk…

szept. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%
Azért az nem kicsi igénytelenségre vall, hogy 2 hónapig bele se néz senki abba a táskába, amit a gyerek az utolsó napon leb.szott valahová.
szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%
3 gyerek, mind iskolás. Sose fordult elő ilyen, mert júniusban ahogy az iskolának vége kipakolják a táskákat mert megy a mosógépbe és szeptemberig tisztán vannak eltéve a szekrénybe (nejlonzsákba, úgy nem porosodik stb)
szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!