Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Év végi bizinél elképzelhető,...

Év végi bizinél elképzelhető, hogy ,75 tized alatt nem adják meg a jobb jegyet? Félévi bizinél még megkapta 4,6 felett az 5öst, most azt mondták gyerekeknek, hogy 4,75 felett lehet csak év végén 5-ös bizi. Nekem ez elég igazságtalannak tűnik.

Figyelt kérdés

Több tárgyból javult is az átlaga, mégis rosszabb lesz a bizije, mint a félévi?

Nem rossz tanuló, de pár tárgyból 4-5 között áll.

Azt is mondták nekik, hogy nem elég csak a jegyek, hogy kiderüljön, hogy ki hányast érdemel. Eszem megáll, hogy tíz hónapig osztályozták őket, ráadásul súlyozott jegyekkel és az sem elég.

Általános iskola - 6.osztály



#iskola #Év végi értékelés
máj. 30. 15:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#21! Nálunk fordítva volt, amikor alapítványi suliban dolgoztam. Gondolom, kicsit megtámogatták a tanárt (ig.helyettes).

Azt mondja az osztályzó értekezleten, szeretné megkérni a tantestület, hogy x gyereknek szavazzuk meg matekból a kettest. Kérdezzük, milyen jegyei vannak? 6 egyes. És még? Más nincs. Ja, ok.,ha a matek szakos szerint ez kettes, akkor pont annyi🤦🏽‍♀️

jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
De minek megszavazni? Beír neki órai munkára két darab ötöst, és már meg is van az átlag. Milyen ostoba!
jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22! Igen, én se értettem, mert ugye önállóan erre nem adhatná meg, de kb.úgy feljavíthatta volna a jegyeit, ahogy akarja. Akkor még Kréta se volt, visszamenőleg is beírhatott volna a naplóba bármelyik hónapra egy-két ötöst. Arra már úgyse emlékszik senki, számon se lehet kérni.

#21

jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!