Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed-gyes-ből vonhatnak le...

Gyed-gyes-ből vonhatnak le hitelt?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 16:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akkor értelmezd a kérdést, 8-as!

Gyed-gyesből vonhatnak le hitelt? Nem letiltást kérdezett a Kérdező, vagy ha végrehajtónál van a hitele, akkor kérdezze meg úgy, de én úgy értelmeztem, hogy törlesztőrészletet vonhatnak-e le.

2013. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt csak akkor vonják, ha ugyanannál a banknál van a hitele, hitelkártya tartozása, mint ahol a számlája
2013. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Látom 8-as szeretsz kötözködni, te dolgod, jó igen, kapsz bírósági határozatot, de szerintem itt akkor is törlesztőrészletre gondolt a Kérdező.
2013. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem kötekedni akarok, csak volt egypár ilyen ügyem, mivel a férjem lelépett és rám hagyta a rengeteg tartozást, amit nekem kellett kifizetni, amiből hála istennek már csak egy van
2013. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Akkor lenne egy kérdésem:

Én jövő februártól tgyást fogok kapni, ha nyitok pl. az Unicreditnél egy folyószámlát és oda utaltatom, akkor ugye az OTP nem tudja vonni a hiteleimet. De, akkor felmondja a hitelt, jön a végrehajtó és ha visszamentem gyed után dolgozni, akkor vonják a fizum 33%-át! Hát, ez sem lenne jó megoldás szerintem. Inkább fizetem tovább rendesen és jó adózó maradok:)

2013. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A törlesztőrészletet simán leveheti a bank a számlára érkező pénzből, nem köteles vizsgálni, hogy honnan ered. A levonás (vagyis a végrehajtás munkabérre, és egyéb járandóságra) teljesen más. Azt valóban nem lehet gyedből, gyesből, táppénzből.
2013. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!